Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez milyen embertípus?

Ez milyen embertípus?

Figyelt kérdés

Olyan vagyok, ha megbántanak, vagy kibeszélnek a hátam mögött, vagy akár az anyámat szídják bárhol, egyszerűen nem állok bosszút és sokszor nem is szólok vissza. Nem vagyok haragtartó, nagyon könnyen megbocsájtok, és sokan visszaélnek ezzel. De én még most sem haragszom, csak azon gondolkodtam, hogy lehet nekem nem ilyennek kellene lennem?

Lehet, hogy most leszámolok mindenkivel egyszerre. :)

Mondjatok valamit, hogy vagytok?


2013. jún. 12. 18:57
 1/4 anonim válasza:
szerintem egy jó barát lennél mert megbocsátasz és nem esel egyből dühbe ez azt jelenti hogy jó az ideg rendszered ilyen legyél
2013. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és sztem jó így :)
2013. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lesz*arod az idióták véleményét. Nincs ezzel semmi gond. Sőt ez a legjobb megoldás. Ha zavarna még jobban szekálnának. Ha meg figyelemre se méltatod őket akkor nem fognak sokéig zavarni.
2013. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dani900 ***** válasza:
Az jó, hogy nem vagy harag tartó, a harag úgyis csak neked árt, de ha épp téged bántanak meg, akkor, abban a pillanatban igenis ki kéne állnod magadért. Ne a bosszún törd a fejed, hanem, hogy hogyan tudsz visszavágni az adott helyzetben, nem pedig kibújni a konfliktusból.
2013. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!