Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15/L Ez igaz? Hogyan kerüljem...

15/L Ez igaz? Hogyan kerüljem ki a férre értést szavak nélkül? Korai a petting?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot 1 éve , kb 1-2 hónapja elmélyült a kapcsolatunk.Hozzátenném hogy folyamatosan beszélgettünk az egy év alatt ,kisebb kihagyásokkal . 15 éves vagyok ő pedig 18. Beleszerettem pedig nem akartam volna , csak egyszerűen villanás szerűen megtörtént. Az 1 év alatt napról napra többet gondoltam rá. Már egy ideje együtt is vagyunk :) Meglepődve nézem a kortársaim hogy a legtöbbjük már 12 évesen nem volt szűz... sok barátnőm 13:12:14 évesen vesztette el , hogy túlessenek rajta. Elmondásuk szerint azok a vélemények befolyásoltál amit az idősebb fiúk mondtak nekik akik ˇszerették ˇőket.ˇ Utálok szűz lánnyal szexelni undorító az a lelógó bőr cafat meg ahogy vérzik.... meg eleve az hogy nem tudja mit kell csinálniˇ Igaz ez????

Elmondásuk szerint sok fiúra igazak a fentebb leírt vélemények.. Én szeretnék a barátommal pettingelni de mégis, nem szeretném hogyha ribancnak tűnnék előtte.

Hogyan tudnám rávezetni a dologra? Hogy ne értse fére és ne gondoljon arra hogy a szüzességem is rögtön felajánlanám azzal a lendülettel? Nem szeretek ilyen dolgokat megbeszélni mert úgy gondolom akkor elveszik belőle a romantika :ss Persze hogy a későbbiekben hogyha együtt maradunk akkor neki szeretném adni majd, de szeretném hogy érezze hogy értékes vagyok . úGy érzem nem maradok le semmiről ha várok még.



2013. jún. 14. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem maradsz le és ne hasonlítsd magad a többihez, amelyik "csak úgy megd*gatta" magát. Szerintem várj még pár évet, a barátodnak ezt meg kell értenie, ha nem, akkor valószínűleg nem ő lesz a neked legmegfelelőbb...


Miért tűnnél ribancnak előtte? (akkor lennél az, ha fővel-fával csinálnád azt, amit csak a barátoddal) Nem értem mit problémázol rajta, egy kapcsolatban fontos a kommunikáció: Beszéld ezt meg vele vagy a szüleiddel vagy bizalmasoddal.

2013. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pityupocse ***** válasza:

Szerintem igen korrekt a gondolat menetet, és rendkívül ijesztő, a 12-14 éves szüzesség elvesztése, csak azért hogy meglegyen az is.


Köztetek van azért 3 év, ebben a korban ez lehet, sok, normális esetben az a tanács ilyen helyzetben, hogy teljesen nyíltan beszéljétek meg, talán itt is ez, viszont ez ahhoz vezethet, hogy ő tovább áll, mert nem úgy érez mint te, vagy nem hiszi hogy úgy tudna érezni, ezt persze több képpen is fel lehet fogni.


Elég értelmesnek tűnsz a kérdésed alapján, szerintem össze tudod szedni a gondolataid, és fel tudod (kérdés hogy mered-e) dobni neki az ötletedet.


Nem hiszem hogy bármiből is kiveszne a romantika, természetesen nem úgy kell nekifogni, hogy jogsi előtt nincs szex.


Ha petting közben tovább akar menni, és te finoman leállítod az még nem tragédia, ha ebből problémát csinál, a sokadik alkalommal, és nem sikerül megbeszélni, akkor viszont többnyire csak a skalpokra hajt mintsem kimondottan rád, és igen fontos dolgot tudtál meg, viszonylag nagy hiba nélkül.

2013. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Maradjatok ruhaban es ha eltevedne a kicsi keze vezesd vissza a ruha fele.

Pl. ha a polod ala nyulna, finoman fogd meg a kacsojat es huzd a polo fele a cicidre. Annak is orul majd, csak az meg nem olyan intim.


Vagy ha a labadnal probalkozik akkor a fenekedre vezeted a kezet es mosolyogsz hogy azt meg nem.

Lehet mindig be fog probalkozni. Ne izguljatok miatta, majd ha ugy erzed kesz vagy ra siman hagyod neki hogy jobban tapizzon.

2013. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!