Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kerüljem el, hogy...

Hogyan kerüljem el, hogy megfásult, rosszindulatú emberré váljak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy komoly párkapcsolatot, de sehol sem találom a hozzám illő lányt.

Már kezdek belefásulni. És tudom hogy csúnya dolog, de egyre jobban kezdek irigy lenni azokra a fiatalokra, akik 20onévesen házasodnak. Mert hagyján hogy nekem semmi ilyesmi nincs kilátásban, de még párkapcsolat sem.


Félek, hogy ha ez megy még pár évig, akkor még a 30at sem töltöm be, de már olyan leszek mint egy rosszindulatú, megkeseredett öregember. És nem akarok ilyenné válni!


Mit csináljak?


Hogyan nyerhetném vissza a lelkesedésemet? Hogy menthetném meg magam a kiégettségtől?


2012. aug. 29. 15:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:

Járj el otthonról, bulizz, ismerkedj, sportolj, ÉLJ!


Próbáld az internetes társkeresét, ha tetszik egy lány az utcán szólítsd le, szórakozóhelyen is próbálkozhatsz.


Ha nem mersz, soha nem fogsz nyerni.

2012. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
48%
Nem írtad a nemed, de az online társkeresést első körben ajánlanám. Ha férfi vagy, akkor vannak különben "workshopok", ahol egészen használható és értelmes dolgokat mondanak, ha van rá pénz és igény, az sem egy utolsó ötlet.
2012. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
0%

Ne add fel! Mindenkinek valahol meg van a párja! Neked is van valahol csak nehezebb megtalálnod.

Szerintem is járj el sokat otthonról. Ha lehet kulturális helyekre: könyvtár, múzeum, kiállítás, rendezvény. De a sportolás is jó alkalom arra hogy ismerkedjünk: konditerem, uszoda, futás (olyan helyen ahol sokan futnak)

És igen, buliba is lehet ismerkedni, na meg szaunázás közbe, élményfürdőben...


Gondolj arra hogy "meg fogom találni az a nőt akit neked szánt a sors". Mindennap gondolj erre, lefekvés előtt is, és be fogod vonzani. Az univerzum segít neked. :)

Olvasd el ezt a könyvet: A Titok - Rhonda Byrne

Ez a könyv is tudna jó tippeket adni, és lelkesíteni.

Olvass sok pozitív, lélekerősítő, buzdító idézetet, könyvet.

2012. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Ne a párkapcsolat legyen életed értelme és célja. Ennyi.
2012. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

A netes társkeresést kipróbáltam és nem jött be.


Nem tudom mit értesz "workshopok" alatt, de nem fogok fizetni a szexért, sem az ismerkedésért, és azért sem hogy "csajozási tanácsokat" osztogassanak.


Megpróbálok valahogy kimozdulni otthonról. Bár eddig sem a sültgalambot vártam..

2012. aug. 29. 17:32
 6/45 anonim ***** válasza:

"Hogyan nyerhetném vissza a lelkesedésemet? Hogy menthetném meg magam a kiégettségtől?"


Tudatosítsd magadban, hogy nem csak párkapcsolatból áll a világ. Az életednek ezer más szegmense van, ami legalább olyan értékes. Ne rágd magad ezen, azzal úgysem lesz hamarabb barátnőd. Légy türelmes, tedd félre ezt a témát, mert úgyis akkor fog beállítani hozzád a szerelem, ha már lemondtál arról, hogy görcsölj miatta.

2012. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
38%

muszáj közbeszólnom ennyi hülye válasz közt


az első válaszolóval azért lényegében egyetértek, kell aktivitás és nyitottság hogy esélyed legyen párt találni


2. elég valószínű hogy fiúról van szó, a pénzleszívós workshopok (ha az ilyen hogyan kell csajozni dolgokra gondolsz) meg csak arra jók, hogy lehúzzanak téged, és valami hülye kamudzsigolót faragjanak belőled.


3. már az első sorból lehet érezni hogy a titok kibújik a zsákból. nem, nincs mindenkinek párja, és nem, az álmodozással nem fog változni semmi.


4. ez nem ilyen egyszerű, hogy életcélt váltok, egy párkapcsolat nagyon sokat számít az életben


"A netes társkeresést kipróbáltam és nem jött be. "

először is tisztázd magadban hogy milyen lányokat akarsz megismerni és ezek a lányok hol találhatók meg. a netes lányok nagy része kamu, vagy ostoba csitri aki máshol már nem talált magának farkat. azért gondolkozz el azon, hogy manapság milyen lány lehet az, akire nem kapnak a férfiak. persze ettől még sok próbálkozás után működhet de ennyi erővel diszkóbva is járhatnál.


"Nem tudom mit értesz "workshopok" alatt, de nem fogok fizetni a szexért, sem az ismerkedésért, és azért sem hogy "csajozási tanácsokat" osztogassanak. "


jól teszed


"Megpróbálok valahogy kimozdulni otthonról. Bár eddig sem a sültgalambot vártam.."


a legtöbb ember túl igénytelen ahhoz, hogy megértse a helyzeted, ha valóban nem csak siránkozol. azt hiszik, mindenki egyforma és azért nem tlaálsz mert enm is keresel. nekik mindegy, csak lyuk legyen, ilyen alapon könnyű csajozni. persze az igaz hogy te is megpróbálhatod lecsökkenteni az igényeidet, főképp elgodnolkodva azon, mennyire reáélisak az elvárásaid, meg hozzád mérve milyen lányt tartanál valósnak.


"Ne rágd magad ezen, azzal úgysem lesz hamarabb barátnőd. Légy türelmes, tedd félre ezt a témát, mert úgyis akkor fog beállítani hozzád a szerelem, ha már lemondtál arról, hogy görcsölj miatta."


avagy nyerd meg a távfutást úgy, hogy leülsz a fűbe...

az ilyen álbölcsességekre ne hallgass, a párkeresésnek igenis aktívnak kell lennie. annyi igaz, hogy enm szabad rágörcsölni és mindenben azt keresni, mert a megszállott pszichopatákat enm szereti senki, de a kérdező nagy valószínűséggel nő, akinek kisujját sem kellett mozdítania a párkapcsolatért. nem az ő hibájuk, de sokan tévhitben élnek, hoyg mindenúgy működik ahogy ők megtapasztalták. neked mint fiú, nagyon sokat kel azon dolgoznod, hogy egy valamire való lányt tlaálj, ha igényes, hosszútávú kapcsolatra gondoltál.


és szembe kell nézned az igényeiddel is, hogy mit vársz egy lánytól, mit tennél meg érte.

csak valakire vágysz, aki átölel, vagy valami eszmei célod is van vele, vagy egy szórakozási társat keresel életed végéig, esetleg családot akarsz alapítani, vagy sima szexvágy az egész?

2012. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod utolsó!


Igen, nekem valóban nem egy lyuk kell, ha csak az vonzana már rég lenne "párkapcsolatom" (már ha azt annak lehet hívni)...


Az elvárásaimon én is sokat gondolkodtam már. Pl. hogy van-e hozzám illő lány, aki ugyanazt tudná nyújtani, mint én. pl. csinosan öltözködik, igényes (ez nem annyiban merül ki, hogy minden este megfürdik és fogat most, hanem arra hogy figyel arra hogy csinos haja legyen, szedi a szemöldökét, szőrtelenít stb.)

ezeket nem alaptalanul várom el: nem vagyok elhízva, gyakran sportolok, általában mindig megpróbálom beállítani a hajam mielőtt elmegyek otthonról, nem dzsungel a szemöldököm és a kósza szálakat kiszedem, és nincs rajtam felesleges szőrcsomó. amúgysem vagyok egy szőrös típus.


és most jön a nehézség, a belső tulajdonságok: szívesen eljárok haverokkal megiszogatni ezt-azt (nem alkoholt), de nem vagyok partyarc, és a lánytól sem ezt várnám, becsületes vagyok, jólelkű, (még csak káromkodni sem szoktam, az előző párom is ilyen volt. 1 év alatt 1x csúszott ki a szánkon, a b+...) intelligens. Szenvedélyes, tehát nem vagyok frigid vagy eunuch.


Hogy mik a céljaim? Legyen egyben szerető és "feleségjelölt". És ezt én is viszonozni tudom.



Értékes választ írtál. Most hogy leírtam az elvárásaimat rájöttem, hogy 10000ből 1 ilyen lány ha létezik...

2012. szept. 1. 09:19
 9/45 anonim ***** válasza:

"muszáj közbeszólnom ennyi hülye válasz közt"

Hogy oda ne rohanjak...



"az ilyen álbölcsességekre ne hallgass" - kösz szépen, nagyokos. Mi van akkor, ha mégis a saját bőrén tapasztalta meg a többi "ostoba" hozzászóló, amit leír? Erre még nem gondoltál?


Valamint: "avagy nyerd meg a távfutást úgy, hogy leülsz a fűbe..." Szövegértés, hülyegyerek! Hol írtam olyat, hogy a füle botját sem kell mozdítania?

2012. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Még valami. Az internetes társkeresést nem véletlenül hangoztatják annyian. Én csak a férfiakról tudok véleményt mondani: akivel eddig találkoztam, mindenki ugyanolyannak hirdette magát az oldalon is. Engem semmiféle csalódás nem ért, pedig egy időben majdnem 2 naponta találkoztam emberekkel. Szerintem a nők esetében sincs ez másképp. Csak nyitott szemmel kell járni.
2012. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!