Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen megbolondultam?

Teljesen megbolondultam?

Figyelt kérdés
Ma halt meg a tesóm nyuszija, épp most temettük el, erre hirtelen el kezd jönni a rám a röhögögörcs, ami tiszta kellemetlen volt. Az exemnek meghalt a törpemalaca, akkor is hasonló volt a szitu. Elég kellemetlenül érint a dolog. Ennek mi lehet az oka?

2013. jún. 14. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kamasz koromban voltak hasonló dolgaim. Mindig mikor valami nagyon szomorú vagy megható dolgot meséltek nekem, elröhögtem magam...pont akkor, amikor "hatásszünet" volt, mindenki csöndbe dolgozta fel a hallottakat, és én mindig akkor röhögtem...nagyon kellemetlen volt, de kinőttem. Pár év telt csak el azóta, de már nincs ilyen problémám.

Talán nehéz volt ennyire elmélyednem az érzelmekben és így védekeztem vagy nem tudom...de az biztos, h nincs semmi bajod, nyugodj meg :)

2013. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

köszönöm, pont ilyen megerősítésre vágytam! :)


csak tudod olyan hülyén jön ki ezaz egész!

2013. jún. 14. 22:34
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Csak az ember hal meg, az állatok NEM. Azok kipusztulnak, elmúlnak, megdöglenek.

Egy állatot lehet sajnálni, de nem ember.Igaz, hogy nevetni sem kell rajta.

2013. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
.........
2013. jún. 14. 22:37
 5/17 anonim válasza:
100%
Megerősítem az elsőt, semmi bajod nincs. Én már jócskán felnőttem, és nem nőttem ki. Ez egyfajta védekezés inkább.
2013. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:))))))
2013. jún. 14. 22:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, és mindig ettől félek, hogy elröhögöm magam egy hasonló szituban. Nem azért van mert viccesnek találom. Szerintem a feszültség okozza.
2013. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm szépen mindenkinek:))))

2013. jún. 14. 22:46
 9/17 anonim válasza:
87%
én ha nagyon megijedek, vagy beütöm valamimet és kurv@ra fáj, vagy ha valami nagyon unalmas/ vagy nagy csönd van mindig nevetek vagy röhögőgörcsöt kapok... 14/L szerintem feszültséglevezetés...
2013. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

És,ha éppen szidnak téged akkor nem nevetsz?:D

Egyik barátnőm is ilyen...

Meghalt az egyik osztálytársam hörcsöge.Elmesélte ezt nekünk (nekem és barátnőmnek).Ott álltunk 3-an, és mikor vége lett a "sztorinak" mindhárman álltunk csöndben egymás mellett és a földet néztük.Erre barátnőm hirtelen hangosan elröhögött...még arcon is köpött mikor kiszaladt a száján a nevetés..

na de szóval ő például akkor is röhög mindig,ha szidják.Múltkor is az ofő leszidta őt valamiért,ő meg a képébe nevetett.Persze legszívesebben sírt volna,a tanár meg még be is írt neki,mert ,hogy ő milyen szemtelen..

Kellemetlen dolgok ezek..:D

2013. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!