Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kivagyok merülve.

Figyelt kérdés

Úgyértem,hogy az energiám 90%át az vonja el,h próbálok a külvilág számára "normálisnak" mutatkozni,holott legbelül mindig sírok.

Nem érdekel semmi,hiába próbálok olvasni,akár a betűket is számolhatnám helyette,nem köt le semmi,nincs kedvem még létezni se.Igazából azt sem tudom,h itt mit csinálok,miért írom ezt ki ezer idegennek..... Megfulladok,belefulladok az "életembe".


2013. jún. 2. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Depis vagy valami miatt.Ezt neked kell tudni a váltja ki, és hogyan tudod megoldani.
2013. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* mi váltja ki
2013. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs otthon gond, akkor lehet a tavaszi fáradság, a rossz idő hatása, stb. Nekem is hasonló tüneteim voltak néhány nappal ezelőtt. Folyamatosan csak aludtam és semmi sem érdekelt.Aztán erőt vettem magamon és (bár először nehezemre esett) kimozdultam.

Ha szeretnéd,hogy valaki meghallgasson,nyugodtan irj üzenetet. Nem ismerlek, de megértelek! :)

2013. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,aranyos vagy. nekem ez a "tavasz" már több éves. Már nem tudok róla beszélni,nem veled(v a segítő szándékoddal van a baj). Értékelem a szándékot,de már ott tartok,h ha valaki 2 kedves szót szól hozzám,attól is sírok.
2013. jún. 2. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok:

Nyugi, először is aludj egy hatalmasat, szánj magadra egy napot (ha nő vagy, kényeztesd magad forró fürdővel,arcpakolással,körömfestéssel),aztán menj el sétálni,hivd fel valamelyik baráodat/barátnődet,kávézzatok egyet a szabadban. A lényeg,hogy vegyél erőt magadon és mozdulj ki a 4 fal közül.

Sok sikert!

2013. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2013. jún. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!