Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megkérdeznék, hogy bejön-e...

Ha megkérdeznék, hogy bejön-e egy oszt társad, esetleg járnál-e vele mit mondanál? Mit kellet volna mondanom?

Figyelt kérdés
vmeik nap megkérdezték tőlem, hallgatás=beleegyezéssel válaszoltam.. nem mertem mondani hogy igen, mert akkor jött volna az, hogy járnék-e vele.. de nemet sem tudtam mondani, mert tényleg bejön.. és járnék is vele.. ha nem tudnám hogy én nem érdeklem őt
2009. okt. 11. 18:24
 1/4 A kérdező kommentje:
csak így meg lehet kicsit hülyén jött ki => hülyének néztek, mert nem mondtam semmit csak vigyorogtam
2009. okt. 11. 18:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi mindig elhülyüljük az ilyeneket. Például sokszor üvegezünk, és akkor jön a kérdés, hogy XY bejön? És akkor jönnek az abnormális válaszok "Peerszee, össze akarok vele házasodni." és társai. Senki sem ad rendes választ, de nem is tartunk rá igényt. :D
2009. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hogyha vigyorogtál, akkor mindenképpen rájöttek, hogy bejön valaki :D

én is totál belezúgtam egy osztálytársamba, de nálunk nem kérdezgetnek ilyet :) ha kérdeznék, én csak úgy két röhögés között mondanám, hogy jaaaa xD

2009. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

bakker télleg :D

olyanokra akik nem jönnek be mindíg hülyülve mondom, hogy persze.. imádom minden vágyam..

de az a csaj télleg bejön.. szerintem rohadt jól néz ki meg minden.. :)

2009. okt. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!