Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most vasárnap konfirmálok,...

Akos003 kérdése:

Most vasárnap konfirmálok, mit csináljak, hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés

A kérdéseket megkaptuk,a válaszokat perfekt tudom,de a templomban 300 ember előtt elmondani azért necces...Mit tudtok ajánlani ,hogy ne izguljak?

13/F



2013. jún. 19. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát.. a múltkori konfirmációkor is patakokban folyt ki a hittanteremből a vér, guillotine csattogása hallatszott -

nem is tudom...végrendeletet kéne írni?

Na de félre a tréfát: ne izgulj! A bibliában talán 365-nél is többször szerepel valamilyen formában: Ne félj!


„Amikor Jézus ezt meghallotta, így szólt: Ne félj, csak higgy.” (Mt 6,36)

2013. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. jún. 19. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:

óó hát én ugyanígy voltam konfirmáción, de ne félj, mi lesz veled érettségin? :D ne izguld túl mert akkor rosszabb. ha a válaszokat perfekt tudod akkor arra gondolj akármit kérdez tudod a választ. és csak a papra koncentrálj amikor beszélsz, csinálj úgy mintha a többiek ott sem lennének. nem nagy cucc, utána majd te is úgy leszel biztos mint ahogy én voltam, az egész napot végigizgultam, a konfirmációt megcsináltam, utána meg azt gondoltam: ennyi? ezért izgultam? szóval legyél magabiztos és mondogasd magadba hogy menni fog. de amúgyis menni fog hiszen tanultál :)

18/L

2013. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,nagyon sokat segítettél/segítettetek,valószínűleg elolvasom ezt a kérdést konfirmálás előtt,tuti jobb lesz :D
2013. jún. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!