Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van értelme, hogy tovább éljek?

Van értelme, hogy tovább éljek?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne leírni az összes okát ezért leírom röviden.

Eddigi életemben mikor már azt hittem, hogy van egy igaz barátom mindig akkor viszítettem el vagy a távolság miatt vagy azért, mert csalódnom kellett benne. A családomtól nem hallok mást csak, hogy kövér és csúnya vagyok és ez miatt semmi önbizalmam sincs és ezért nem hittem el senkinek a suliban, hogy tetszem neki. Ha volt is valakim csak is olyan aki nem tetszik, mert úgy voltam vele, hogy aki tetszik az észre sem veszi, hogy élek. (ami persze kiderült,hogy akibe nagyon szerelmes voltam kiderült, hogy én is tetszem neki de az csak 3év után derült amikor már volt mennyasszonya) A suliban minden tanár csak azt mondta, hogy semmire nem fogom vinni és az utcára kerülök, mert lusta vagyok tanulni mikor éjjel-nappal tanultam csak nem maradt meg bennem a dolgozatig és nem értették itthon,hogy miért nem tudtam a suliban mikor itthon oda vissza tudtam. Miután befejeztem a sulit 2 helyen is voltam de mind 2-t ott kellett hagynom, mert fizikailag és lelkileg is tönkre tettek a munkatárasim és a főnökim. Ez miatt volt havi 2 epilepsziás rohamom is mikor előtte csak évi 3 volt így az orosom mondta, hogy jobb ha keresek másik munkahelyet. Így most itt vagyok 22 évesen 7hónapja munkanélküli, mert sehova se vesznek fel, mert messze lakom. Pénzem már nincs annyi,hogy elköltözzek. Röviden ennyi lenne..



2013. jún. 19. 18:09
 1/4 anonim válasza:
Igen,így is van èrtelme! Az èletet meg kell becsülni...azèrt èlünk mèg mindig,mert van mèg valami dolgunk a földön! Ha kitartó vagy,akkorhidd el,hogy idövel meg fog oldódni a munka is! Párt meg biztosan találsz majd másikat,aki nagyon fog szeretni....:)
2013. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az élet nem habostorta nekem is vannak gondjaim bajaim.

. Vidzont ha rossz dolgok nem történnének nem értékelnèd a felemelő boldog érzéseket. Adj szeretetrt másoknak és még többet kapsz

... légy hálás és még gazdagabb életed lesz.légy hàlás amiért létezel és láthatod hogy mások veled nevetnek. Légy hàlás amiért két szemeddel láthatod környezeted míg a vak nem... ugye milyen gazdag vagy?:) 21/F

2013. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tovább élni mindig van értelme. Ki tudja, lehet, hogy épp holnap jön el a nagy változás. És milyen rossz lenne már, ha akkor következne a legjobb rész, amikor már itt sem vagy.
2013. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tul furcsa volt nekem mert énis ugyanilyen körülmények közt voltam pont mint te!De az élet minden egyes napja egy nagy megprobáltatás,légy okos és néz olyan dolgokra is amiket más ember nem tud megbecsülni!Ha megölöd magad akkor csak valakiknek teszel jót vele!De magadnak nem,töb ember állitja,hogy van élet a halál után de nem a földön hanem vagy a pokól vagy a meny,hogyha megölöd magad akkor millió biztos,hogy pokolba mész és ott jobban szenvedni fogsz mint az egész életedben!
2013. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!