Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt hogy nincs...

Miért érzem azt hogy nincs értelme tovább küzdeni az életben? Mit tegyek, hogy ezek változtassak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 14:58
 1/9 spectator ***** válasza:
Beszélj egy pszichiáterrel, símán fog rajtad segíteni.
2013. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Történt veled mostanában valami?
2013. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szakítottam a párommal,most már van új és attól félek,hogy kiszeret belőlem.Érettségizek.A barátnőm kibeszélt a hátam mögött.Másoknak segítek és utána meg le...... a fejemet.
2013. máj. 17. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért szeretne ki belőled? Az érettségihez sok sikert, nem olyan vészes, mint amennyire mondják, persze tanulni kell hozzá, de még szóbeliig van idő, nem igaz? Ilyen barátnők sajnos vannak, beszéld meg ezt vele, vagy hanyagold, ahogy neked jobb. Igen, ezt a segítést én is, és sokan mások is ismerjük, mikor mindenki csak segítséget tud kérni, utána meg... Vagy mondj nemet, ha nem akarsz segíteni, vagy fogadd el valahogy, mert ez nem nagyon szokott megváltozni, sok az önző ember.
2013. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Júni 6 lesz a Töri emeltem. Júni 24-25 pedig a magyar meg a német.(Égésznap tanulok) Hát az a baj hogy nehezen barátkozók,és akkor is nem tudok barátokat szerezni.Bennem lehet a hiba?Faluban lakok és elmondom neked csak egy barátom volt de abban is csalódtam .Húgomnak írta meg milyen jó lesz ha kimegyek németbe legalább nem kell lejönni hozzám.Ahhoz képest utána is lejött hozzám.Te mit tennél a helyembe.
2013. máj. 18. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:

"Te mit tennél a helyembe."


Abbahagynám a sajnálkozást.

2013. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ky93 válasza:

azert erzed hogy nincs ertelme az eletnek mert nincs szemelyes kapcsolatod istenel es ezert s satan be tud folyasolni ilyen temakal.

ahoz hogy ezen valtoztas szugseged van egy mely kapcsolatra Istenel es ezel nem azt ertem hogy eljarj templomba hanem hogy megterj es ujaszules. mert minden ember aki nincs megterve Isten szamara halot es a bun es a satan uralma alat el

2013. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is: Legyél büszke magadra! Amiket leírtál, ahogy érzel, tisztességes embernek látszol, tehát: LEGYÉL BÜSZKE!


másodszor: A barátod nem egyenes feléd, tehát mérlegeld, hogy szembeállítod az általad megismert tényekkel, és az arra való reakciójából tovább építed ezt a vonalat, vagy még ki tudod használni esetleg később őt, és akkor tovább játszod vele a jó barátot.


harmadszor: tanulj sokat németül, kint nagyon-nagy bulikat kívánok neked, és sok-sok szőke lányt! Ne sajnálkozz a mai dolgokon, holnap kezdődik az életed!


A legfontosabb: BÁRMIT ELÉRHETSZ! Csak te kellesz majd hozzá, senki más. Bármire képes vagy, amire más ember is. És senki sem különbebb nálad, senki. Ezt gondold végig.


Egyébként miért ne lenne értelme küzdeni 18 évesen? Most tanuljál még egy kicsit, utána kezdj dolgozni, bulizzál sokat, 26-27 fele kezdj el félretenni, 30 fele keress egy fix nőt, indulj rá a közös életre, gyerekekre, stb, utána megint lesz új cél: nekik a jövőjük, tanulás, lakás, munka, stb.

2013. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"fix nőt"


Minta azt olyan könnyen lehetne találni...

2013. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!