Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit képzelt magáról? Jól...

Mit képzelt magáról? Jól reagáltam le? Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

Nehéz indulatok nélkül írni, ugyanis eléggé felhúzott az eset. Azt nem tudom, hogy jól reagáltam-e le. Legközelebb egy esetleges ilyen szituációban mit csináljak?

Egy fél órája történt, ültem az orvosnál amikor bejött egy 35 év körüli csávó egy kb. 3 éves gyerekkel. A csávó elkezdte produkálni a gyerekét, hogy ő legyen a figyelem középpontjában, de ez engem még nem zavart. Elvoltam a telefonommal. Aztán miközben játszok odajött a csávó hogy adjam oda a telefonom gyerekének játszani. Innen csak a párbeszédet írom:

- Nem. Ez nem egy 2ft-os telefon és ha a gyerek elrontja vagy elejti, nekem senki sem téríti meg a károm.

- Mit képzelsz?.... Hogy lehetsz ilyen szemptelen?.....

- Csak azokkal szemben akik pofátlanok.....

- Na majd beszélni akarok a szüleiddel! (itt ezzel nagyon felhúzott, alig bírtam ki hogy ne menjek neki)

- Nem pszihológusok, ha agybaja van fordúljon máshoz!

- Most fejezd ezt be mert rosz vége lesz

- Megver?..... Itt? Most? Megver? (itt már mindenki minket nézett)

- ......Nem mert az állatkínzás lenne.

- Ja....nem tudom mit vett be, de ha engem valami kutyának lát akkor le kéne állni a kemény drogokkal.

- Hogy lehet valaki ennyire tiszteletlen? (itt megfordult és elment a váró másik végébe)

- Kösz a társaságot.


Jó elismerem hogy a végére már nagyon bunkó voltam, de nagyon felidegesített. Szerintetek jól reagáltam le? Egy hasonló esetben esetleg mit kell majd tennem?

15/F


2013. jún. 19. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy képzelte hogy egy idegen telefonját elkérje de mind1. Én annyit mondtam volna neki hogy bocsi de nem. Ennyi aztán max ha tovább erősködik akkor lettem volna ilyen durva, de ha a nemleges választ elfogadta volna akkor ennyi.
2013. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem pszihológusok, ha agybaja van fordúljon máshoz! "


Ez tetszett :)


Nem is értem, felnőtt ember, hogy lehet ilyen idióta.

2013. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen jól reagáltad le szerintem, jogos, hogy felhúztad magad.
2013. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

xD nem volt kicsit cigánycsávó az a fasz??? :D

Lehet így akart trükközni... odaadod a kiscsákónak a mobilod, aztán többet vissza már nem kapod! Persze aztán agresszívoskodott, hogy nem jött be! Ha vér szerint nem is cigány, akkor is úgy viselkedik! Az én szememben az ilyen nem ember!! (rasszista vagyok, igen, és büszke rá! Szerintem ez pozitív dolog! :) )

2013. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott, hogy csak trükközni akart.
2013. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!