Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy tudom mit...

Miért van az, hogy tudom mit kéne csinálnom és tudom hogy sokkal jobb lenne tőle az életem, de mégsem kezdem el csinálni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezen változtatni?
2013. máj. 16. 16:14
 1/6 dani900 ***** válasza:
32%

Kicsit "személyteleníts".

Rajtad kívül kb 7,000,000,000 ember él, bár csak tippelek, szerinted mit számít, hogy egy ember nem boldog. Hol olvastad, hogy neked boldognak KELL lenned?

Lehetősége van rá a legtöbb embernek, de mindenki eldöntheti, mit kezd vele, mer élni a lehetőségekkel, vagy gyáva hozzá.

2013. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lustaság, a motiváció hiánya. De lehet, hogy csak pajzsmirigy alulműködésed van! Az felborítja a hormonháztartást, letargiába sodor.

Kezdj sportolni!

2013. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dani900 ***** válasza:
Aki alulértékelt, legalább írja le, miért, miben nem ért velem egyet!
2013. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát... Biztos vagy benne hogy a kérdésre válaszoltál? Mert igazából nem nagyon értettem, hogy a válaszoddal mit szeretnél mondani. Ennek ellenére én félig hasznosra értékeltelek, mert jó szándékkal válaszoltál, csak félreértettél a kérdésben valamit. Szerintem mások is ezért pontoztak le.
2013. máj. 16. 22:10
 5/6 dani900 ***** válasza:

Na, jó, lehet hogy nem érthető a célzásom...

De, hogyan lehet változtatni? Ha tudod, de nem teszed, akkor sehogy, még egy pszichológus is addig tud segíteni, amég nem értesz valamit, miután már tudod, csak az dönti el, hogy van-e elég vér a pucádban, hogy megtedd. Ha nincs, semmi gond, de nem lesz más "könnyebb" megoldás, akkor maradsz ott, ahol voltál. Ennyi.

Nekem is van még néhány dolog, amit még nem tettem meg, de mivel tudom, hogy mit kéne tennem, ezért tudom azt is, hogy innentől kezdve csak két út van: vagy megteszem, vagy nem. A bátorság a kulcs.

2013. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dani900 ***** válasza:
Mondjuk, így belegondolva, tényleg érthető a leértékelés, még egy másik beszélgetés hatása alatt voltam, és ott merült fel, hogy az illető miért nem tud boldog lenni, pedig mindenkinek "jár". Hát ezért, bocs, most már tisztábban látok ;)
2013. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!