Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretek vitatkozni, de miért?

Szeretek vitatkozni, de miért?

Figyelt kérdés

Elsőre a kérdésnek semmi értelme. Arra gondolok, hogy itt vagy a való életben, ha valakinek tanácsot adok, vagy egyszerűen csak leírom, elmondom a véleményem, szeretem ha belekötnek és tudunk egy kicsit vitatkozni.


Ne olyan vitatkozásra gondoljatok, ahol alpári módon szidjuk egymást, hanem egy kis eszmecserére. Ide is általában két dolog miatt írok.

1. mert segíteni szeretnék a kérdezőnek

2. várom, hogy valaki belekössön abba, amit írtam


(Azért ebbe a kategóriába írtam, mert mindig itt "vitatkozok" )


Miért van ez? :D


2013. jún. 22. 23:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
gyanitom nő vagy.. és akkor meg is kaptad a választ :D
2013. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Házsártos vénasszony vagy!!! :D
2013. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem szeretsz vitatkozni, csak a felesleges energiáidat próbálod valahogy lekötni, aminek nem a legjobb módját találtad meg.

Inkább szerelnél bojlert!

2013. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Első kettőnek köszönöm, jót nevetem :D


Engem tényleg érdekel miért vagyok ilyen. Magamtól nem jöttem rá, azért írtam ki, hátha kapok konstruktív válaszokat is :)

2013. jún. 22. 23:20
 5/22 anonim ***** válasza:
Sajnos éppen az a konstruktív válasz, amit fentebb írtak. Alapvető női tulajdonság.
2013. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. elég konstruktív voltam. :)


Vagy csak én fogom ki mindig az olyan nőket akik élvezetből húzzák az idegeim :D (lehet ezért általánosítottam) :)

2013. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szóval a válasz, csak azért szeretek vitatkozni, mert nő vagyok? :O
2013. jún. 22. 23:22
 8/22 anonim ***** válasza:
neeeeeemmmm. .a sok nő közül az egyik vagy :)
2013. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Sajnos én is szeretek nagyon vitatkozni.. és nő vagyok. Szóval van benne valami. De ha egy konkrét személlyel vitatkozok össze, mindig a békülés és az egyetértés a vita legjobb része :)
2013. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én nem olyan vitatkozásra gondolok, ahol addig fajul a dolog, hogy össze is veszünk. Csak az élet nagy kérdéseiről szeretek vitatkozni. Ki, hogy látja a dolgokat, én hogy látom, belekötnek és az illető is elmondja a véleményét meg én is, érvelünk, ilyenek. így, amúgy jól meg lehet ismerni a másikat, hogy látják mások a világot. ezért szeretem :D


Nem arról beszélek, mikor vitatkozok a barátommal, barátaimmal és a végén valaki megsértődik, aztán harag, bocsánatkérés, békülés, Nem erre kell gondolni.

2013. jún. 22. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!