Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretek vitatkozni, de miért?

Szeretek vitatkozni, de miért?

Figyelt kérdés

Elsőre a kérdésnek semmi értelme. Arra gondolok, hogy itt vagy a való életben, ha valakinek tanácsot adok, vagy egyszerűen csak leírom, elmondom a véleményem, szeretem ha belekötnek és tudunk egy kicsit vitatkozni.


Ne olyan vitatkozásra gondoljatok, ahol alpári módon szidjuk egymást, hanem egy kis eszmecserére. Ide is általában két dolog miatt írok.

1. mert segíteni szeretnék a kérdezőnek

2. várom, hogy valaki belekössön abba, amit írtam


(Azért ebbe a kategóriába írtam, mert mindig itt "vitatkozok" )


Miért van ez? :D


2013. jún. 22. 23:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én is szeretek vitatkozni, pedig férfi vagyok. Szeretem megerősíteni a mondandómat azáltal, hogy megvédem érvekkel stb. minden vita egy kihívás amit örömmel fogadok :)
2013. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én imádom a vitákat, és bánt hogy a vitáról a legtöbb embernek a veszekedés meg az egymás szidása jut eszébe.

A vita simán érvek és ellenérvek cseréje, és nagyon sokat lehet belőle tanulni és gondolkodásra is késztet. Sajnos nagyon kevés ember van akivel tényleg jókat lehet vitatkozni, sokszor megsértődnek az emberek. Úgy érzik, hogy beléjük kötök, pedig valójában csak az érvükre válaszolok.


A vitát konkrétan szerintem azért szeretem, mert én nagyon szeretem más emberek véleményét olvasni/hallgatni. Neten is mindig elolvasom a kommenteket bármilyen cikk alatt, sőt azokat általában jobban szeretem mint magát a cikket. Plusz ugye amit mondtam, hogy vitával lehet tanulni és gondolkodásra késztet.

2013. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!