Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szokhatnék le az...

Hogyan szokhatnék le az internetezésről? Éjszakánként netezek tönkretszi az életem mivel 12- q kor kelek kivagyok csaldi életem minden

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 21:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
erre énis kíváncsi lennék :S
2013. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Dolgozz és akkor nem lesz se kedved, se időd netezni éjszaka.
2013. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:

dolgozz vagy sportolj!


amióta táncra járok ,jó nem minden nap,de pl azon a napon nem hogy nem netezek este,de még csak tv-ni se tévézek csak alszok már 9 kor :D

2013. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
89%
ez a kérdés komoly ? Úgy kérdezed, mintha az internet valami heroin féle drog lenne... megfogod és kikapcsolod a gépet, csak tudatosan! Döntsd el mi a fontosabb, a családi életed vagy az, hogy egész éjszaka ülsz a gép előtt.....
2013. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Határozd el magad. Állíts be egy "ébresztőt", egy általad meghatározott időpontra. És akkor szépen kikapcs, feláll, és körbenéz, hogy mennyi mindent lehet még az este csinálni. És élvezni fogod, hogy nem zúg a fejed lefekvéskor, nem vérvörösek a szemeid, láthatod a reggeli fényeket, és hogy a következő nap mennyivel hosszabb. :)
2013. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ennyi önuralmad azért lehetne, fogsz egy könyvet és lefekvés előtt 1-2 órával olvasol belőle.
2013. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De nem megy ejszaka felebredek es be kell kapcsolnom nem birom ki
2013. jún. 24. 21:56
 8/27 anonim ***** válasza:

Egyébként olvastam egy érdekes cikket valahol, hogy nem jó a monitort bámulni lefekvés előtt, mert sokkal nehezebben fogsz elaludni.

[link]

[link]

2013. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én valahogy mindig inkább elálmosodok a képernyőtől.
2013. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
És szabad tudnom, hogy mit csinálsz az éjszaka közepén, aminek nem tudsz ellenállni?
2013. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!