Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » CANNABIS. Szerintetek az...

CANNABIS. Szerintetek az normális, hogy egyre jobban kezdenek dühíteni és idegesíteni azok az emberek, akik arról papolnak, hogy a cannabis szívása káros meg ilyenek?

Figyelt kérdés

szóval már nagyjából egy éve füvezek, de előtte is ez az érzés volt bennem, hogy hallottam a drogprevenciókon még anno középsuliban, hogy kapudrog, meg miegymás, és totál felháborodtam rajta, merthogy ez egy marhaság. meg azon akadok ki, hogy van egy x ember, aki még soha nem próbálta, és nekiáll okoskodni, hogy bele halhatsz a füvezésbe, meg ilyenek. mert ugye tudjuk azt, hogy még olyan ember nem igen létezett a földön, akink a halálát a füvezés okozta volna. meg különben is , ezt a növényt nem szabadna tiltani, ezt osztogatni kéne, terjeszteni, hirdetni, hogy ilyen is létezik, nem csak az alkohol, ami öl butít és nyomorba dönt. és ez engem annyira fel tud húzni azóta, mióta utána jártam a hatásainak. és egyszerűen értetlenül állok ez előtt a kérdés előtt. Mégis miért jó az, hogy tiltják? olyan nehéz átírni egy törvényt, hogy legális legyen? a szubkultúra megoldaná a többit. tiszta tré az egész. így is szív aki szívni akar, gyakorlatilag nem is üldözik a füveseket, meg már börtönbe sem nagyon pakolják füvezésért az embert, akkor mi értelme van ennek? én továbbra is harcolok a magam szintjén a növény elszaporításán és békés célra történő felhasználásán. még ilyet! felháborító!!!

na szóval, ez normális?


2009. okt. 13. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
A kisgyerekekre nem gondolsz?
2009. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi erővel az alkohollal meg a cigivel és gondolni kéne a kisgyerekekre...azt is betiltani és büntetni aki csinálja..
2009. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
De amúgy szerintem ha Hollandiában legális ott mért különbek az emberek..ha ott bemész egy kávézóba kapsz a kávéd mellé egy cigit.. Ott másból vannak az emberek,hogy arrafelé legális? Én meg ezt nem értem :S
2009. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok. Nem is adnak 18 alatt cigit meg piát.

Aki szívni akar legalizálás nélkül is szívhatja nem?

2009. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

ember, ne parálj. feszült vagy én úgy veszem ki a szavaidból.

régen engem is idegesített, de az elmúlt 1-2évben már nem rágódok rajta. én szívok, magamon sem szellemi, sem fizikai sem lelki leépülést nem tapasztalok, másnak nem ártok vele, akkor miér zavar bárkit is? akit meg zavar az gondolkodjon el kicsit.

2009. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

én egy ideig szarakodtam vele, hogy elfogadtassam az emberekkel, hogy a fű jó, és felejtsék el a propagandát amit már évtizedek óta nyomnak a fejükbe. nem tették.

magyarország annyira korlátolt, hogy az emberek 80%-a el sem hajlandó gondolkodni azon, hogy mi igaz, és mi nem.

én ezért léptem le, és ezért nem is megyek haza, legalább is addig tutira nem, amíg ez illegális. börtönbe nem akarok menni, ennyi hülyét pedig nem tudok meggyőzni.

2009. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat. annyival szeretném kommentálni az első kisgyerekes választ, hogy:

magyarországon 18 év alatt nem adak dohányt és alkoholt. de vajon igaz ez a fűvel is? nem , nem igaz, mert ellenőrízhetetlen a fűpiac, ami bevallom, engem em zavar. ha legálisan jutna hozzá az ember ellenörzöttebb piacon, akkor a fogyasztók egy viszonylag ngyobb része nem juthatna hozzá.

miket bszélek...

akkor is hozzájut mindenki, aki akar, de tökmindegy, akkor legalább nem kéne olyannyira megbújni.

2009. okt. 14. 10:31
 8/17 ashyn ***** válasza:
30%

Igy van..ott a pont..de ezt mindaddig nem fogjuk elérni amig olyanok döntenek ezekröl,akik begyöpösödött agyuak,akik még mindig a 20-30 évvel ezelötti eszméket vallják...hát ennyi a véleményem


Azt hozzáfüzném,h ha legális lenne,sztem sokkal másabb,(sztem) nyugodtabb lenne a mai MO.

2009. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Azért problémáznak a dolgon mert téleg káros mint a cigi vagy az alkohol. Gondolj bele mennyi gond van ilyen dolgokból. Minek legalizálnának még valamit hogy majd milliókért kezeljék a füvesek nyavajájit. Mert a füvesek ugyanugy tönkre teszik a testüket mint az alkeszek.
2009. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt mire alapozod? hogy tönkreteszik a testüket? a testüket? az meg hogy lehet? ha a fű az agyra hat, és nem okoz testi függőséget, akkor hogy teszi tönkre magát a testet? a tüdőt talán, de ezt a dohány is megteszi.
2009. okt. 15. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!