Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek emo attól, h nem...

Lehetek emo attól, h nem követem a "külsőségi szabályokat"? Mennyire szigorúak azok?

Figyelt kérdés

Érdekel, h én beleszámítok/beleszámíthatok e az emo leglazább megfogalmazásába:17 éves fiú vagyok, aki eléggé érzékeny, művészi hajlamú(leginkább rajz, festés és ének), állítólag elvont és nagyon hamar megsértődök a még néha viccnek szánt beszólásokon is, hosszú a hajam, van egy lyuk a bal fülemben(gyógyfülbevaló van benne, mert ma csinálták), ami nem tudom, h mennyire felel meg annak, h legyen piercing(van fémkarikám is).

A zenei ízlésem:Hallgatok instrumentális, elvont zenét, popot, remixeket és a rock lazább fajtáját(a Rammstein is beletartozik) és igazából mindent ami megtetszik. Nem nagyon ismerek Emo bandákat, de állítólag a Panic! At The Disco az emo banda és attól egy számot hallottam az I Write Sins Not Tragedies címűt, ami tetszik.

Nincs egy emo-s ismerősöm, sőt, nincs egy érzelmes ismerősöm se. Én szívesen megmutatnám másoknak az érzelmeimet, de sajnos nem nagyon találok olyat aki nyílt erre. Én nyílt vagyok az újra és nem ítélkezem senki felett amíg meg nem ismerem. Elítélem a cigit, drogot meg az ilyeneket.

"kikötés/kijelentés":

A hajam nem fog a szemembe lógni és a ruhatáram nem tudom egyik napról a másikra lecserélni. A kitűnés másodlagos lenne számomra, inkább az életérzés ami megfogott.

Bocsánat, ha hülyeséget vagy bántót írtam és köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 25. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt az emós hülyeséget... Főleg már 17 évesen. Nem kell stílushoz kötni azt, hogy te érzelmesebb fiú vagy, mint az átlag. Öltözz normálisan, a lányoknak már nem jön be ez az emómaradvány stílus, lecsengett régen. Keress magadnak olyan beállítottságú embereket, mint amilyen te is vagy. Felvételizz művészeti suliba, ott aztán majd rájössz, hogy nem vagy ezzel egyedül.
2013. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az emo nem egy k*b*szott divat,nincsenek szabályok,csak olyan dolgok amikkel kiakarják magukat fejezni,ez nem egy szekta hogy megköveteljék a dolgokat
2013. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azt kell mondjam, beleférsz rendesen az emo-ba. Az emo lényege az érzelem. Ez lélekben történő dolog, egy életérzés. Ne zavarjon be ,hogy hogyan "öltözködnek", azok csak a tehetősebbek. Egy emo nem tűnik ki igazából a tömegből olyan feltűnően. Nincsenek szabályok,ez a lázadásról szól. Azért néz ki pár ember úgy ahogy. Próbálják az kinézetükkel az érzelmeiket tükrözni.

Rajtad múlik a választás. Viszont elítélhetnek miatta, ha nagyon hangsúlyozod. De azért azt had mondjam, ha érzelmes vagy és művészi hajlamú ne hanyagold el az életben.Én például grafikusnak készülök. A zenei ízlésedet pedig "ronts meg". Több rockot, majd ráérzel mi benne a jó!

(Üvdözöl: Egy emo lány,aki szintén művészi hajlamú)

2014. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!