Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen szabályt sértettem...

Milyen szabályt sértettem meg? Hol találom a szabályokat?

Figyelt kérdés

Egészség kategóriában feltettem egy kérdést, hogyan érzitek magatokat, mert mifelénk eléggé nyomott az időjárás, ezért eléggé nyomott a hangulat is. Jöttek is válaszok.

Majd kaptam egy üzenetet a moditól, hogy a kérdésemet törölték, mert nem felel meg a szabályzatnak.

Csakhogy azt nem tudom, milyen szabályzatnak nem felelt meg?

Nem szeretnék legközelebb is belefutni ilyen hibákba, mert azt írja, hogy legközelebb már korlátozzák a hozzáférésemet. De nem találom a szabályzatot.



2013. febr. 26. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

"Kérdésed konkrét legyen! Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz. Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! Szóval azt kérdezd meg, amit valójában tudni szeretnél!"

Talán ezt sértetted meg.

Oldal legalján a vízszintes csík alatt van hogy, használati útmutató, a fentit is onnan másoltam ki.

2013. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

A kérdésem úgy szólt? Hogyan érzitek magatokat, hogy vagytok? És utána írtam még, hogy felénk borult, nyomott az időjárás, és mindenkinek ilyen borult, nyomott a hangulata is. Erre jöttek a válaszok, ki egyetértett a feltett kérdéssel, másik válaszoló vidám, feldobott, mert náluk süt a nap.

Szóval nem értem, de tulajdonképpen lényegtelen.

Köszi a válaszotokat, megy a zöld-pacsi!

2013. febr. 26. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem fórumoldal, itt konkrét dolgokra kell rákérdezni.
2013. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdésekhez megvannak a csevegőoldalak. Ennek az oldalnak az a célja, hogy emberek a problémáikra, értelmes kérdéseikre kapjanak választ. És akik mindenféle értelmetlenséget feltesznek, elveszik másoktól a lehetőséget, akiknek tényleg szüksége van a segítségre.
2013. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Konkrétabb kérdést kell feltenni, még ha hülyén is hangzik. Pl. Mitől vagyok ilyen nyomott, talán a fronttól? És alatta kifejtheted a többit, hogy pl. más hogyan érzi magát ebben az időben, vagy máshol milyen az időjárás. Lehet, hogy az nem tetszett a moderátoroknak, hogy "hogy érzitek magatokat" ez nagyon általános kérdésnek hangzik.
2013. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi erővel le lehetne törölni a kérdések legalább felét,ha nem többet...Nem értem miért veszik komolyan ezt a dolgot a moderátorok.Az oldal pont az ilyen "szabálysértők" miatt híres,ha mindenki betartaná a szabályokat akkor szerintem ez az oldal már halott lenne.Ha ennyire beakarják tartatni az emberrel a szabályokat akkor törölni kéne jópár kategóriát,hisz például a politika kategóriában szinte az összes kérdés szabályt sért,legalább a 85%-át törölni kéne ennyi erővel
2013. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek.

Törölni lehetne pl. azokat a kérdéseket, hogy mit főztök, vagy mi az ebéd. Törölni lehetne az összes itt fáj-ott fáj mit csináljak, mit vegyek be kérdéseket (nem vagyunk orvosok), és még rengeteg kérdést.

Amit az egyik válaszoló írt, hogy elveszem a helyet más kérdések elől, azt még mindig nem értem, milyen helyet? :)))

2013. febr. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!