Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szomorú vagyok. Egyálta...

Nagyon szomorú vagyok. Egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal. Tele tömtem magam csokival de semmitől nem lesz jobb kedvem. Semmi kedvem még az emberekhez se. Mit csináljak, hogy minden rosszat elfelejtsek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj bele azoknak a helyzetébe akik összetnnék a kezüket az életedért...
2013. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szexelj
2013. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolj arra hogy lesz ez jobb is!

Ne ülj otthon és várd a sültgalambot hogy a szádba repüljön magától!

A lényeg az hogy sose unatkozz!Mindig csinálj valamit,akár hasznosat is!HA lefoglalod magad így kevesebb időd marad az önsajnálatra.A másik pedig ha gép elött ülsz akkor jácc vagy nézz vígjátékokat,sorozatokat stb

Egy idő után már nyugodtan mész bulizni és pik pak túl leszel rajta!Még valami,sokat találkozz barátokkal,de ne állandóan a problémád legyen a téma!

2013. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!