Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen az a kényelmes ember?

Milyen az a kényelmes ember?

Figyelt kérdés

egyik ismerősömmel beszélgettünk, és azt mondta, hogy kényelmes ember...

mikor kérdeztem mire gondolt nem adott normális választ, milyen az a kényelmes ember?

a lusta kilőve,

a szó szerint kényelmes, akit jó ölelni, vagy ráfeküdni kilőve, mert nem ezekre gondolt, mégis mi a kényelmes jelentése?


2013. jún. 27. 17:15
 1/8 piriiiiii ***** válasza:

Ráérősen végzi a dolgát, kényelmesen.

Komótosan felkel, megmossa a fogát, közben kinéz az ablakon, reggelicsinálás közben nyolcszor ásít és segget vakar, laza, és nem idegeskedik.

2013. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem
2013. jún. 27. 17:20
 3/8 piriiiiii ***** válasza:
0%

Mi nem?

Ha ennyire tudod, mi a fészkes fenéért kérdezed meg?!

2013. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, ezért kérdezem meg, csak azt tudom mi nem!
2013. jún. 27. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
A kényelmes az a nem idegbeteg, nem kapkodós, nem rohanós. Ha nem tetszik a válasz, akkor nem tetszik, de akkor is ezt jelenti.
2013. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

azt magát tudom mi a kényelmes, de neki mit jelenthet?

megkérdeztem és egyik se,

mire lehet még haszálni a szót?

2013. jún. 27. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet mindenhová kocsival megy.

Vagy hogy mindenhol a kényelmét keresi.

Vagy az is lehet hogy lusta.

Lehet hogy mint személyiség jól idomul másokhoz és ezért kényelmes.

Lehet hogy az életmódja kényelmes.

2013. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából van aki mentálisan van elkényelmesedve és van aki inkább testileg. Az utóbbi szerintem egyértelmű, a barátod valószínűleg mentálisan gondolta.

Ez mondjuk olyan, hogy van egy problémája amire van 2 nagyon jó megoldás, viszont az egyik könnyebb és kevesebb haszonnal jár, míg a másikat nehezebb kivitelezni, de sokkal jobb lesz utána. Ilyenkor a kényelmes ember a könnyebbet választja, mondván, hogy neki a kevesebb is elég. Többet is tehetne, de szándékosan nem tesz. Nem azért mert lusta, hanem mert így döntött. Nem akarja felkavarni az életét, inkább a biztonságot választja, mint a kockázatot (és az esetleges jobb eredményt).

2013. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!