Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen irigy ember?

Miért vagyok ilyen irigy ember?

Figyelt kérdés
Mások sikerei mindig irigységet ébresztenek bennem. Mindig azt érzem, hogy megint egy ember, aki sokkal jobb nálam, ez nagyon feldühít és irigylem tőle a tehetségét, a szépségét, hogy mennyivel jobb ember, mint én. De ez egy nagyon undorító tulajdonság, hányok magamtól, hogy ilyen mélyre süllyedek minden alkalommal! Miért alakulhatott ki ez nálam, hogyan tudnám legyőzni? 20/L

2013. jún. 26. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, én úgy gondolom hogy tehetséges vagyok, mégis irigy vagyok másra mert engem sose ismertek el, mást akinek meg nincs akkora tehetsége körbenyalják, mert népszerűbb
2013. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:(
2013. jún. 26. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
igazából ezt nem lehet legyőzni, csak akkor ha te is elérsz egy kis sikert, csak arra vigyázz hogy nem száljon a fejedbe a dicsőség
2013. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ennek a veszélye nem fenyeget, hogy én sikert érnék el!
2013. jún. 26. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem. De ez még jobban motivál! Csak az keserít el, hogy én 4 évig kitartóan minden nap vért izzadva gyakoroltam, erre jön valaki és a 3. nap leelőz. Ez egy kicsit elkeserítő, de csak jobbnak kell lennem.
2013. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor neked valószínűleg jó a szemed. Hál' istennek nekem is jó.(Semmi se élesíti úgy a látást mint az irigység.)
2013. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!