Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért leszek szomorú estére,...

Miért leszek szomorú estére, ha nem történik semmi rossz, és életem eddigi egyik legjobb napja volt a mai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma annyira jó napom volt, barátnőmmel voltunk vidámparkban, minden tökéletes volt, komolyan rég voltam ennyire..azt hiszem boldog. Most meg egyszer csak nagyon rossz lett a kedvem, egyedül vagyok. Sokkal rosszabbul érzem magamat, mint eddig. Vagyis, eddig megszokott volt, most meg olyan szomorú vagyok, hogy vége lett ennek a napnak, vissza akarom forgatni az időt, hogy újra reggel legyen. Kár, hogy ez lehetetlen. :(:( Máskor is szokott ilyen lenni, amikor nagyon jól érzem magam másokkal egész nap, aztán este borzasztó lesz a kedvem és sírni tudnék. Másokkal is szokott ilyen, vagy hasonló lenni? Miért van ez? :(( (Ha rossz kategóriába tettem, akkor bocsi..)

2013. jún. 29. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond :D,Nekem is volt igy ,sajnos nekem már elég sok van ilyen,most voltam egy buliban,ottvolt minden haverom lehetett volna inni kőkeményen meg minden,de : "az emberek,az emberek megmaradnak bennünk"...szóval egyszerüen annyi sok kis h*gyos k*cs*g h*lyegyerek volt ott,fiúk többsége :csőgatya,rózsaszin ing (igen mint a b*zikon),fux a nyakba,felfújt karok,nők meg:állandóan seggrázva mentek,még az is rágyújtott egy cigire aki nem cigizett,mindenük kivan,néhány csaj ismerős rám se akart köszönni mert hogy kivagyok én alapon(pávák)....egyszóval borzalom.....pedig jó bulinak indult ,de hát teljesen rosszul éreztem magam,még most is hogy hazajöttem...szóval nekem vannak ilyen alkalmak.
2013. jún. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is nagyon sokszor van ez.Lehet azért mert tudjuk,vagy csak úgy gondoljuk hogy még egy ilyen jó nap nem valószínű hogy lesz,és ezért szerintem.
2013. jún. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:)
2013. jún. 29. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!