Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy osztálytársam és ma kiderült hogy az egyik legjobb barátnőm tetszik neki ráadásul a csaj tudta is! Most szomorú vagyok hogy nem tetszem a srácnak. Egyszer belém fog szeretni? Vagy soha?

Figyelt kérdés
1. félévben nagyon sokat lógtunk együtt de ez 2. félévre megváltozott :(

2013. máj. 30. 16:10
 1/4 anonim válasza:
Szerintem van rá esély hogy összejöjjetek csak próbálj meg vele többet beszélgetni mutasd meg neki hogy te vagy a neki való lány
2013. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátnőkkel nem mindig jó túlzottan őszintének lenni, néha direkt a barátnőjük srácára vagy kinézett srácára hajtanak, csak hogy dominancia vágyukat kiélhessék.


Barátnői mentalitásra még pár példa:

-Húgomat jó barátnői a legelőnytelenebb esküvői ruhákra akarták rábeszélni, míg tesóm előtt is teljesen egyértelművé vált ez, utána szülőkkel meg már csak jobbnál jobb ruhákat nézett, és végül választott,

-Amikor baráti társaságunkba tartozó egyik csaj terhes lett, legjobb barátnője mindenáron le akarta beszélni arról hogy megszülje, a csaj akkor vette igazán a lapot amikor legjobb barátnője nem jött be meglátogatni a kórházba, holott mi nem annyira közeli barátai is szinte mind meglátogattuk.


Ne konkrétan egy srácot nézzél ki magadnak. Normális srácok társaságát keresd, viselkedj rendes, kulturált lányként, és akkor válogathatsz.

2013. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

50-50% az esélye... Én személy szerint, úgy érzem ebből a kérdésből, hogy kicsit mintha nem lenne elég önbizalmad...Jól érzem? Gondold végig, mennyivel, vagy mivel jobb csaj a barátnőd mint te?....Ha semennyivel akkor szuper minden, ha felmerül az hogy ő szebb mint én....stb...azt meg felejtsd el! Mindenki egyedi, mind külsőleg és mind belsőleg....Higgy magadban, ha elfogadod magad és olyannak szereted magad amilyen vagy, akkor hidd el mindenki felfigyel majd rád, még az is akiről nem is gondolnád...Fedezd fel a jó adottságaid és használd ki őket...pl: jó alakod van, akkor emeld ki, ne öltözz slamposan... érted mire akarok kilyukadni...Saját tapasztalatból mondom én is erre 21 évesen jöttem rá...Jelszó: Ha magadat szereted és elfogadod, mások is szeretnek majd úgy ahogy vagy! Szép napot! :)


L/23

2013. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
L/23 igazad van nincs elég önbizalmam,nem merek vele beszélgetni!! 1. félévben ő volt a legjobb barátom aztán valahogy éreztem kezd másképp nézni rám mint egy barát. magamba néztem és valahogy beláttam hogy lehet szerelmes lettem de mire felfogtam megtetszett neki a legjobb barátnőm /nem haragszom a csajra/
2013. máj. 30. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!