Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha este nem tudok elaludni mi...

Ha este nem tudok elaludni mi a legjobb módszer arra hogy elaltassam magam?

Figyelt kérdés
Bàrànyokat szàmolni probàltam màr,a meleg fejtöl sem tudok aludni,de lehetséges hogy megfàztam és be van dugulva az orrom...mit csinàljak ilyenkor???
2013. jún. 30. 00:54
 1/8 anonim válasza:
Erre nekem is kellene egy megoldás:D
2013. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
idd magad álomba :D
2013. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyik tanárom mondta hogy igyak kamilla teát alvás elõtt. úgy aludtam tôle mint a bunda :D
2013. jún. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dankon válasza:
Csugd be a szemed és kezdj el számolni 1,2,3,4,..............................................................................................................................................................................................................................................................................már alszol,ha nem=....................................................................................
2013. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
frontin, xanax, seduxen, diazepam...stb.
2013. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-2 pohar bor


szex

vagy ha nincs tars maszti

a lenyeg az orgazmus


vagy van meg az illatos furdo

illatos gyertya

levendulaolaj


lefekves elott mar legyen sotetebb a hazban hogy az agyad keszuljon ra

legyen rutinod: lampak lekapcs, olvasgatsz meg aztan furdes pizsi fel illoolaj agyikoba be


ihatss akar macskagyokeres teat is meg ilyeneket is elotte

koffeines dolgokat keruld: kave, kola, energiaital, fekete tea

2013. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ugh baki ha 14 vagy akkor az elejet nem irtam az elozo valaszomnak xD


22/N

2013. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike a valaszokat :D nem vagyok 14 idosebb vagyok :DD az csak a szerencse számom de jo öteleteket irtal :D
2013. júl. 13. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!