Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálljak ha unatkozok?

Mit csinálljak ha unatkozok?

Figyelt kérdés
Tudom már milliárdszor volt ez a kérdés de én kiírom.Itt a nyáriszünet 2 hét telt el belölle de én már azt kívánom lenne már vége.Nagyon unom.Más gyereknek van ps2 XboX vagy valami,nekem nincs.A gép nem kapcsol be ezt a kérdést is telefonról írom.Ezen a telefonon meg nincs rendes játék ami szórakoztatna.Zene nincs rajta csak 5 darab de azok se amit szivesen hallgatok.Nem tudom honnan kell letölteni és youtubon nagyon szaggat egyszerűen hallgathatatlan.A barátaim nem érnek rá és nincs barátnőm akivel lóghatnék (mondjuk az még minek?).Az olvasást már unom annyit olvastam és nincs olyan könyv nállunk ami érdekelne.A városi könyvtárból nem kölcsönözhetek mert újítják.A tvbe nincs semmi.Tesóm van de őt inkább hadjuk.Dolgozni se tudok menni mert fiatal vagyok apukámnak meg nem kell segíteni.Itton a szomszédoktól alig lehet valamit csinállni.Mondjuk h pofázik azt leszarom.Már unom az egészet légyszi segítsetek.12/f

2013. jún. 30. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Úristen!!!!


És biciklizésről, kirándulásról, sétáról nem hallottál? Esetleg valami sport. Futás, úszás. Nagyon sok mindent lehet csinálni számítógép nélkül is. Ha visszaolvasod, amit írtál csak az elektronikus kütyükre gondoltál, mint időtöltésre.

2013. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aztarohadt tényleg :D az úszást hadjuk mert a belépő drága.Futni délután szoktam mikor lehűl az idő.Olyan helyen városban ahol nem igazán lehet kirándulni és ahova lehetne menni az drága nagyon.
2013. jún. 30. 14:10
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehez jó kifogásnak hangzik ez a drága szó de itt már tényleg rohadt drága minden.A bicikizés jó ötlet. köszi
2013. jún. 30. 14:12
 4/15 anonim ***** válasza:
Az kár, hogy unod az olvasást, mert a nyelvtankönyvedet lapozgathatnád...
2013. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rajzolj, fess gyakorold a nyelvtant.:)
2013. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi :).Innen telefonról nehéz helyesen írni.Amúgy a rajzolás tényleg jó ötlet.Kreativitásom van hozzá csak kézügyességem nem :D de azt lehet felyleszteni.
2013. jún. 30. 21:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Fejleszteni lehet mindent amit nem érzel elég jónak. Ezért ajánlottam hogy alkoss. Ha sokat olvasol kreatívnak kell lenned.:)
2013. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért az nem a telefon hibája, ha a fejleszteni szót ly-nal írod...
2013. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké
2013. jún. 30. 23:01
 10/15 anonim válasza:

Ha ennyire unatkozol, akk Pesti vagy ugye? Tanulni is lehet, az mondjuk uncsi, nekem sajni kell. Nincs háziállatod?Mert ha lenne, akk tudnál vele vmit csinálni.

12/L

2013. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!