Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom miért unatkozok...

Nem tudom miért unatkozok most nyáron? Holott világ életemben így éltem

Figyelt kérdés
16/L vagyok, minden nyaram azzal telt/telik sajna:S, hogy reggel felkelek segítek anyunak vásárolni, főzni, takarítani. Aztán délután gépezés, tv ritkán valamit tanulok.. Régebben, ez soha nem zavart 15 évesen sem, jó haverjaim nincsenek úgy igazán akikkel ellehetne járkálni ide-oda, párkapcsolatom soha nem volt még.
2011. júl. 15. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

:DDDDDD

Hány ember küszködik ilyen problémákkal..

Legyél nyitott mindenre. Menj el vásárolni, ismerkedj emberekkel.. tök egyszerű :)

2011. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
énis pont ilyen vagyok, tavaly nyár végéig nem hiányzott hogy haverokkal legyek, vagy csináljak valami érdekeset. De idén nagyon. Nemsok barátom van, de most kicsit többet járok el. Nem értem hogy mért csak most érzem úgy hogy tiszta magányos vagyok, és hogy az egész nyár unalmas. 15/f
2011. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

detto, nagy szar az egész ahogy van

15l

2011. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hmm..én is ilyen vagyok.

Voltak nyarak amikor barátokkal szinte mindig találkoztam. Ez tartott kb 15-16 éves koromig. Aztán 16 éves koromtól ez teljesen megváltozott. Általában én is ugyanazt csinálom, mint te.

És már nagyon rossz.

2011. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aki akar erröl beszélni, az irjon privit. 07-15 19:29 voltam
2011. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez nagyon furcsa, hogy a legtöbb embernek unalmas az idei nyara..mindenhol csak ezt hallom. mellesleg nekem is, de ennek az az oka, hogy nem számíthatok az állítólagos barátaimra, pedig én az országba bármerre el tudok menni, és más szerintem örülne, hogyha egy távoli ismerős is elmegy hozzá és nem neki kell ugrálni...de semmi ilyesmi, engem ez zavart ezen a nyáron, de már beletörődtem, és augusztusba már azért se megyek sehova...bocs a sok személyeskedésért XD

19/f

2011. aug. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért édesem, mert ordít az alkotótevékenység hiánya az életedben és ez kezd kiütközni. Kezdj el valamit. Nagyon jól írták, az élet egy csomó mindennel meg tud kínálni téged, tényleg csak nyitott szemekkel kell járni. Pisloghatsz azért.
2012. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!