Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik a vagyaid, mik az almaid?...

Mik a vagyaid, mik az almaid? Mi tenne boldogga? Es hol tartasz most? Kort is irjatok kerlek.

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretnék motiváltabb, céltudatosabb lenni, valahogy felépíteni egy reális jövőképet.

Örülnék neki, ha nem rágódnék állandóan semmi kis dolgokon, csak könnyedén átsuhannék felettük és nem stresszelnék ennyit.

Továbbá jól jönne egy normális diákmeló, amiből tudnám állni a szórakozásra és az öltözködésre a pénzt, és örülnék, ha mostanában is olyan sokat utazhatnék, mint korábban.

16/L

2013. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

# 11/11 Szerintem a motiváltabb jövőképedet ebben a korban még csak alapozod.Ha jól akarsz kijönni az életben akkor érdemes tanulnod.Mindenki aki jól tanult körülöttem 2xer annyi a fizetése mint nekem(aki kitermeli a pénzt)

Diákmelót helyi MCDonaltsban nézzed meg esetleg keress fel diákszövetkezeteket és válogatás nélkül vállalj el diákmunkát ha van.Ami a vásárolgatást illeti,nem muszáj mindenből a legdrágábbat megvenni,így tudsz spórolni másra is,vagy olyat ne vegyél amit csak egy két alkalomra veszel fel,szal feleslegesen ne költekezz,hanem szórd el hasznos élvezetes dolgokra. :)

2013. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kedvenc énekesnőmmel jò baràtsàgba kerülni és smàrolni is vele. :P

/L

2013. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!