Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy szerelmes...

Normális, hogy szerelmes vagyok Csernobilba, és Pripyatba, a halott városba? Mindenáron el szeretnék oda jutni, akár minden évben, ha tehetném. Akár oda is költöznék, ha lehetne. Ez baj?

Figyelt kérdés
17/F
2013. júl. 1. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor ismered is. Odaköltözni? Olvasgass még utána, jó?
2013. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy erősen radioaktív... Mindent tudok a helyről,minden filmet,cikket,mindent elolvastam,megnéztem róla.
2013. júl. 1. 15:37
 3/16 anonim válasza:
86%
Általában egy normális embert kiver a víz az ilyen helyektől...
2013. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Auswitzba szeretnék egyszer elmenni. Semmi különös nincs benne.
2013. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális.
2013. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Éljen, még egy ember, aki odavan az ilyen helyekért. Ez az én esetemben már beteges, nagyon szeretem az ilyesmi dolgokat. Minden legyen, csak ne megszokott és legyen benne valami borzalmas is. :D


A kérdésre válaszolva, szerintem ez teljesen normális. Egyedi vagy és ez így nyilvánul meg.

16/L

2013. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Kérdező és 6-os válaszoló!

Rengeteg ember halt meg és lett nyomorék az általatok imádott helyeken, akiknek esélyük nem volt elmenekülni, vagy elköltözni onnan. Számomra furcsa, hogy valakit vonzanak az ehhez hasonló helyek. Szerintem nem ettől lesztek különlegesek, csak szeretnétek annak érezni magatokat. Költözzetek oda, majd rájönnétek milyen ott élni.

2013. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
77%
Nem azért, de a Csernobili zóna egyes részein nem olyan vészes a sugárzás jópáran visszaköltöztek. Amúgy nem baj, én is el akarok egyszer jutni Csernobilba, érdemes lenne megnézni. Odaköltözni? Hááát, hidd el hamar megunnád, ott nincs se áram, internet, tévé. Van valahol egy bolt annak a kb 50 embernek aki ott él és kész. Ha meg az erőmű közelében élnél akkor meg előbb vagy utóbb megunnád a fémes ízt a szádban, az égő érzést a bőrödön aztán a véres hányást :D
2013. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szerintem túl sok volt a Call of Duty :D de amúgy miért lenne baj? egyszer én is elmennék oda :D az odaköltözést meg nem ajánlom a sugárveszély miatt csak a külső részekre ha nagyon akarsz :D
2013. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

" Költözzetek oda, majd rájönnétek milyen ott élni."


A kétezres évek elejéig ott működött tovább a maradék 3 reaktor kiszolgáló személyzettel napi szinten ellátva. És egyikőjüknek sincsen 4 keze és 3 szeme.

A mai napig több száz kutató és dolgozó van ott, a szükséges teendőket ellátni.


Van egy tudományos film, magyar kutatók mentek ki egy busszal. Mindenki kapott saját sugárzásmérőt és folyamatosan mérték többféle műszerrel a testet ért sugárzást. Előtte-utána egésztest számláláson estek át.

A 2 hetes kirándulás alatt (ami alatt érintették az erősen fertőző Vörös erdőt is) fejenként annyi sugárzást szedtek össze amennyit egyetlen mellkas röntgen elkészülte alatt , vagy egy London-New York repülőút alatt a kozmikus sugárzásból szereznének.


Pont ez a baj, hogy még mindig sokan abban az álomvilágban élnek, hogy ott azóta is 3 fejű állatok élnek 6 lábbal..........

2013. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!