Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan létezik, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy valaki szerelmes lesz egy már rég halott költőbe? Nem beteges ez a dolog egy kissé?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó,hanem egy lányról,akit nem rég ismertem meg,ő folyton egy bizonyos Nyugatos költőről beszél,arcképe az ágya felett lóg,a verseit idézgeti,kötetekkel mászkál.Nincs párkapcsolata.

Ismerek még egy nőt,aki meg szintén ugyanebbe a költőbe van belezúgva,olyannyira,hogy egy rakás tanulmányt ír róla,és tényleg megszállott.De igazából nem lehetnek belé szerelmesek,hisz nem ismerik,csak a verseit.Vagy mégis?


2009. nov. 18. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Kezeltesse magát
2009. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Elmondanád hogy melyik költőről van szó? Esetleg akkor egy kicsit jobban lehetne következtetni.
2009. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kortól függ. Ha huszonéves, akkor érdemes felkeresni egy pszichológust. ;)

Ha tini, akkor semmi gáz. Egyesek filmsztárokba, Johnny Depp-be, Leonardo Dicaprioba lesznek szerelmesek, a fiúk többsége meg Angelina Jolieba vagy valaki lenge öltözetű "sztárba". Ennyi erővel nem sokkal morbidabb egy költő iránt rajongani. Álmodozni lehet, és mondjuk aki Johnny Deppbe "szerelmes", annak sincs sokkal több esélye találkozni vele.

2009. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon az. És menj azonnal orvoshoz.
2009. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta libabőr lettem. Szóval úgyérzem komoly a dolog.

Nagyon bekattant lányok lehetnek.

2009. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Csehov volt egész helyes.
2009. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy karakter tetszik, akit én találtam ki:D
2009. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ne aggódj, én is nekrofil vagyok, ez normális
2009. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Adyról van szó? :D egyik osztálytársam majdnem detto ugyanez... :D
2009. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ezzel semmi gond, szereti az adott költő verseit, nagyon, na bumm.. Inkább az irodalom, mint a drog, nem? :P


Adyt, Radnótit, Kosztolányit, Babitsot vagy József Attilát mondjuk például simán meg tudom érteni, hogy imádja. De asszem, az én véleményem keveset számít, ugyanis magyar szakos bölcsészhallgató vagyok. x)


L/21

2009. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!