Kivel beszéljem meg?

Figyelt kérdés
Nincs olyan akivel meg tudnám beszélni ami bánt, de valakivel muszáj lenne mert érzem. Pszichológus szóba se jöhet. Mit csináljak?
2009. okt. 15. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány vagy?családtaggal probáltad?vagy barátal?
2009. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zümy ***** válasza:

Hmm..Ha gondolod írj privit nekem nyugodtan elmondhatod:)

Hány éves vagy?

2009. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok és lány. Depressziós lettem és ezért elfordult tőlem az összes barátom, szóval velük nem tudom, családtaggal sem mert nem vagyok velük jóba. Még mindig depressziós vagyok, de próbálom leplezni. Miért érdekelne 1 idegen problémája? Kedves tőled hogy felajánlottad.
2009. okt. 15. 18:53
 4/12 A kérdező kommentje:
És a depresszióm egyre jobban kezd elmélyülni mert nem beszélek róla, magambafolytom és úgy csinálok mintha misem történt volna. Ti mit csinálnátok?
2009. okt. 15. 18:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy idegen vagy de szívesen meghallgatnálak, én is voltam nagyon rossz passzban....

msn-en is dumálhatnánk ha gondolod, írj privátot!

2009. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én se tudom kinek elmondani a bánaton....17/l

nem tudom.

talán majd találunk egy barátot, aki meghallgat...pontosabban aki megkérdez.

2009. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem vok egy ész de szerintem ha azt mondogatod hogy dapressziós vagy akkor nyilván rossz kedved lesz..én ijenkor irok egy sms-t...nemküldöm el csak leirom és kitörlöm nekem segit... de a helyedben inkább probálnék a jó dolgokra összpontositani...azok akik elfordultak töled nem a barátaid szerezz másikakat;) esetleg rajzolj nagyon sok mod van az érzelmek kifejezésére... én ha rossz kedvű vagyok akkor sem láccik rajtam...tul rövid az élet ahhoz hogy az egészet végigszomorkodjad:)
2009. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mondjuk érthető mert elég nehéz elviselni 1 embert depressziósan.
2009. okt. 15. 21:27
 9/12 anonim ***** válasza:
NEKEM ÍRJ ÉN TUDOM MIYLEN EZ!! ÉN SEGÍTEK CSAK ÍRJ PRIVIT ! KÖSZI! ÉN NEM VAGYOK OYLAN ,HOGY NA ÍRJ LÉGYSZI!!
2009. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen..talán célszerűbb volna nem mutatni annyira.

csak vki közelinek, de neki elmondani. biztos van, aki szemmel tart téged, csak nem mer most közeledni - nehéz, hisz nem tud így mit mondani..

nem zenélsz vmit?

nekem az nagyon jót szokott tenni...csak még arra is nehezen veszem rá magam.

2009. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!