Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes vagyok a húgomba?!

Szerelmes vagyok a húgomba?!

Figyelt kérdés

18 vagyok, a húgom 15. Az utóbbi időben kezdek másként tekinteni a hugicámra. Ő egy nagyon szép és csinos lány, a fiúk körében ismert, és kezdek felfigyelni az idomaira. Máshogy érzek iránta, mint a többi lány iránt. Nekem még nem volt barátnőm, nem is sikerült közelebbi kapcsolatba kerülnöm eggyel sem. Múltkor nagyon bánatos volt, ezért megpusziltam az arcát, de úgy érzem, ő csak bátyjaként tekint rám.

Mit tegyek?


2013. júl. 5. 01:37
1 2
 1/13 intrepid ***** válasza:
93%
Szedd össze magad, és rendezd a gondolataidat. Kerüld az olyan szituációkat, amikor megláthatod a hugodat. Csajozzál be.
2013. júl. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
42%

"ugy erzem o csak batyjakent tekint ram" mivel az vagy?!!

nagyon gaz hogy a sajat hugodra vagy raindulva. szerezz baratnot, Te idiota. -.- ger a life!!!!

2013. júl. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
jesus fa*a ez beteges
2013. júl. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
55%
*get a life
2013. júl. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Jah, ha nem tudsz becsajozni, s a hugicád meztelenül kelleti magát neked akármilyen jó csaj, max egy pifont küldj neki h észheztérjen. De akkorsem mást te beteg állat. 18 éves vagy, kapard magad össze, meg az eszedet is.
2013. júl. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát csak igaz, hogy ha valaki hosszú ideig nem tud semmiféle kapcsolatot kialakítani a másik nemmel, akkor torzul a szexuális viselkedése...

Miért nem sikerült még barátnőd találnod? Rondának érzed magad vagy bénának vagy mi van?

Szerintem is szerezz egy barátnőt, ha meg nem megy akkor mindenképp menj el valami szakemberhez, tovább romolhat a dolog egészen odáig hogy megerőszakolsz valakit. Esetleg pont őt.

2013. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem mondanom sem kell, hogy ez ellen tegyél valamit, mert ez...hát hogy is mondjam nem épp megengedett dolog.

Az még nem is baj, ha 18 évesen még nem volt csajod, mert arra éppenséggel bármikor ráérsz, de azért ennyire ne "süllyedj" le, hogy már a hugod kell.


Ha félénkebb típus vagy, vagy esetleg nem pont előnyös kinézetű, még akkor sincs semmi veszve. Próbálj meg minél többet társaságba járni. Ha vannak barátaid menjetek el valahova néha bulizni vagy tökmindegy, légy nyitott és próbálj meg ismerkedni, a húgodat pedig sürgősen felejtsd el. Mármint...szép dolog, hogy szereted meg törődsz vele, az a minimum, de azért mindennek van határa. Annyi szép lány van a világon, valószínűleg azért vetted észre most a húgodat, mert nagyon elzárkózol. Ezen sürgősen változtass...remélem tisztában vagy vele, hogy ez semmi jóra nem vezet, közös jövőtök pedig még úgy sem lehet.

2013. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Rá ne mozdulj!!! Meg se szólalj vele kapcsolatba és rá se nézz!!! El ne kurd a családi jó viszonyt, illetve a testvéred szeretetét azért mert 18 évesen minden faágra feláll..

Nekem már attól borsódzni szokott a hátam amikor a tesóm megdicsér, hogy milyen szép vagyok. (Ha elmegyek valahova, és kicsípem magam.)

Úristen.. Ha ezt megtudja valamilyen úton módon a testvéred az tuti, hogy egy ideig hánynia kéne ahányszor csak a nevedet meghallja..


Valóban beteges, és keress fel egy pszichiátert, illetve kezdj el neten és élőben is barátkozni, ismerkedni. Mert ez így nagyon para!

2013. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem dugd meg! nefigyelj a többi marhára! ha dugni kell és még szexi is a tesod akkor keféld meg! Aztán meg majd meg látod hogy kell e még vagy nem addig ugyis megakarod duni ez a az eggyetlen moszer hidd el
2013. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
énis támogatom az ötletet, ugyanis én is rendszeresen kefélgetem a hugomat :) ő a csajom gyakorlatilag :D
2015. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!