Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugy erzem elszaladt mellettem...

Ugy erzem elszaladt mellettem az eletem vagy valamit kihagytam. Szerintetek mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.eleg hosszu a tortenetem. Kiskoromtol fogva azt hallottam, h az ember akkor er el valamit ha tanul. Ezt igy is tettem. Elvegeztem egy mernoki egyetemet anelkul, h valamit is buliztam volna vagy eltem volna. Itthon szuleim mindig azt mondtak, h majd lesz meg idod bilizni meg h neked most a tanulason kell jarjon az agyad, csajozni meg tanulni nem lehet egyszerre, majd meglatod mennyivel elobre segit ha most kemenyen tanulsz. Igy is tettem, tanultam kemenyen mert hat igy kellett tennem. Most, h elmentem dolgozni ez az egesz nagyon megvaltozott. Nem erzem azt, h olyan szinten lennek jutalmazva mint amennyit szenvedtem/fektettem a tanulasba. Baratnom meg nem volt pedig 25/f vagyok es mintha a lanyok nem vonzodnanak hozzam pedig nem vagyok az a kocka tipus. Probalkoztam mar parszor de semmi nem jott ossze. Mikor a lanyok eszreveszik, h meg nem volt tapasztalatom egybol hatat forditanak. Volt aki olyan szoveggel razott le, h te tul jo vagy nekem. Barataim nincsenek mert hat en sosem jartam el sehova es ok kialakitottak maguknak egy tarsasagot ahol nem neznek jo szemmel. Ami bant az , h nem eltem semmit. Masnak ilyenkorra tobb baratnojei is voltak nekem pedig egy sem. Uresnek erzem az eletem szinte csak dolgozni jarok es nem tudom mi lenne a kiut ebbol? Koszonom, h vegig olvastatok.

2013. júl. 6. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted azt amit csinálsz? Leírtak alapján nekem úgy tűnik, hogy nem. Én azon a véleményen vagyok, hogy csak a pénzért sose éri meg tanulni, mert akkor nem szereted amit csinálsz és mégis abban dolgozva fogod leélni az életedet, ami eléggé lehúzza azt. Egy leányzó, egy társ rengeteget változtatna, ebben nem nagyon tudok mit mondani, nem szabad feladni és fogsz találni valakit csak légy türelmes. Az első gondolathoz visszatérve, ha valóban nem szereted azt amit csinálsz, akkor én a helyedbe befejezném és keresnék olyat amit szeretek és ne a pénzzel foglalkozz. Inkább élj le egy életet kevesebb pénzel, de boldogan, mint gazdagon, de sz..ul. Ha meg szereted, akkor csak a társhiány lehet a problémád, találj valakit, esetleg kis környezetváltozás is segíthet rajtad.
2013. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyitnod kellene jobban, elmenni mindenfelé,ismerkedni, programot csinálni.
2013. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utazz, láss világot, járj el erre arra, keress hozzá utitársakat, vagy akár egyedül is mehetsz, mozdulj ki, élj! Nincs más ötletem. Ha nem magadba roskadva üldögélsz otthon sebet nyalogatva úgy, hogy tényleg csak dolgozni jársz, meg haza, akkor a lányok is jobban felfigyelnek majd rád. :)

Én is keményen csinálom a fősulit, de azért a páromra mindig jutott időm. Nem vagyok egy parti arc, soha nem is voltam az, sőt... nálunk gáz az, aki tanulni jár suliba, nem csak melegedni, így gyorsan ki is lettem közösítve gyakorlatilag, még is jól érzem magamat a bőrömben. :)

Barátaim nincsenek, de megtaláltam azokat az elfoglaltságokat, amiktől teljes vagyok, amik boldoggá tesznek. :) 23/L

2013. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem tanulás mellett csak adódott szabad időd, ha máskor nem nyáron, vagy csak volt light-osabb időszak az egyetemen (én is egyetemre járok, ráadásul két szakra egyszerre, és nem mondom április elejétől június 15-20-ig semmire sincs időm tanulás mellett, max elugrani a boltba vagy kimosni egy adag ruhát a géppel) de a többi időben azért el tudok menni ide oda szórakozni, ha máskor nem szombat vagy péntek este. Az hogy ennyire bezárkóztál diákévek alatt az nem csak a szüleid iránymutatásának köszönhető, valahol a Te személyiségedben is rejlik a dolog. Gondolom nem azt mondták egyetem elején hogy innentől soha sehova nem mehetsz el itthonról, csak az egyetemre, és az összes többi elfoglaltság tilos amíg le nem diplomázol. Csak azt hogy első és legfontosabb a tanulás, ami igaz is.(szerintem)

Mi lenne más ha nem jártál volna egyetemre? Elvégzel egy 2 éves okj iskolát és most vagy lenne állásod vagy nem...ha lenne akkor sem fizetne jól, vagy ha jól fizet akkor az fizikai munkával is jár, akkor azért nem lenne időd barátnőzni mert fáradt vagy munka után..vagy azért mert nincs rá pénzed..stb..kifogást midig lehet találni.

Nem maradtál le annyira hogy ez akkora hátrány legyen..

gondolom benned van egy félelem hogy úristen ha megtudja a csaj hogy én még nem voltam senkivel akkor kinevet..dehogy normális lány ilyet nem tesz, eleve mire eljutsz egy kapcsolatba odáig hogy szex legyen már ismeritek egy mást annyira, hogy rég kiderült a másik számára a tapasztalatlanságod, és nem lesz meglepetés.

Most járjál el szórakozni hétvégente..munkatársaid csak vannak??

2013. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!