Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is ki szoktatok borulni...

Ti is ki szoktatok borulni napokra? Már pár napja azt érzem elegem van mindenből, hajtok a munkával de semmi látszata nincsen, senki nem szeret nem áll mellettem, semmi nem jön össze és hasonlókon? Hogyan űzitek el ezt az állapotot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Òh igen!

Havi szinten.Kitombolom magam,anyuval kibeszélem magam vagy épp a barátnömmel.

2013. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szoktam. Szeretem a munkám, nem vagyok belőle milliomos, de nem panaszkodhatok. Szeretnek, de csak azok, akiket én is, felesleges imádókra nincs szükségem. Elég a családom, a párom, és a két legjobb barátnőm. Amit akarok, az össze szokott jönni, bár nem sok nagy terv volt eddig az életemben. Persze volt mikor úgy éreztem, hogy minden ellenem van, de ez elég minimális ideig tartott, max. 1 nap. Aztán minden helyreállt magától. Általában kialszom.
2013. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt sokszor. Sokat gondolkodok ilyenkor, próbálom feldobni magam, hogy jobban érezzem magam, és ne süllyedjek még lejjebb. Kibeszélem magam barátnőkkel. Ha nincsenek, akkor magamban próbálok elrendezni mindent, vagy elterelem a figyelmem olvasással, más hobbival.
2013. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A testmozgás is sokat segít. Főleg szabad levegőn. Valami dinamikusabb, pl. foci, vagy tenisz, bicikli. Csodákat tesz!
2013. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanezeket érzem, csak a sulival kapcsolatban.. Hiába tanulok órákat/napokat, egyszerűen karó lesz a dolgozatom.. Pedig tudom! Csak nem ott.. :/ Én általában mindent a földhöz vágok, ordibálok, káromkodok és ha ezeket befejeztem, akkor a barátaimat ölelgetem..:) Remélem segítettem.:) 14/L
2014. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!