Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek van olyan személy, aki...

Nektek van olyan személy, aki nem tud. Ja, hogy miatta éltek?

Figyelt kérdés
Volt egy nehezebb időszakom, amikor az akkori barátom támogatott, mindig tudta, mit kell mondania, tennie. Imádtam őt. Már már szakítottunk, jól vagyok, de nem mondtam el neki, mi lett volna, ha ő nincs.
2013. júl. 9. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt - múlt időben.

Mindent meg tettem érte anno, hogy mellette lehessek, hogy együtt legyünk, legyen jövőnk, hogy szeressem... mindent, ami akkor tőlem kitelt, hajszál híjján a halálig.

De ő meg mindent megtett, hogy lemondjak róla, de ugyanakkor azért is, hogy sose tudjak teljesen... >(


Ezt hívják játszmának. Kőkemény játszmának.


A szeretet feltétlen, de nem erőszakos. A kompromisszumok nélküli ördögi ellenállás pedig....

Szóval "teljesült a kívánsága".


Kérdés, hogy azóta mi van vele. De egyenlőre (már néhány éve, de talán még jópár évig) megnyugtatóbb, ha nem látom.


:(

2013. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig elmondom a páromnak hogy ő az életem értelme. Jó azért nem minden pillanatban de havonta minimum 1-2 alkalommal.


Azt mondják éld úgy az életed hogy soha ne bánj meg semmit. Ezért ami a szívemen az a számon :)

2013. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ezért ami a szívemen az a számon"

mondjuk így is megbánthatsz mást, mert senki se 100%-os mindig...

De ezzel nem is mondom, hogy ellenkező esetben jobb lenne.

2013. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos nincs
2013. júl. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!