Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy értik azt egy emberre,...

Hogy értik azt egy emberre, amikor azt mondják rá, hogy sokszínű személyiség?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok mindenhez ért.
2013. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem unalmas átlag mint a legtöbb ember.
2013. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor megnyugodtam, mivel amikor ezt mondták rám, akkor nem tudtam mit mondani rá...

De akkor végül is jót jelent. :D

2013. ápr. 20. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Fura amúgy. Ha sokszínű vagy, az pozitív, ha kétszínű, az negatív. :)
2013. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kétszínűt ne keverjük bele. Teljesen mást jelent. A kétszínű az a jellemtelen szinonímája, a sokszínű pedig az a fajta egyéniség, aki sokféle helyzetben fel tudja magát találni, aki fel is tudja vállalni az elméje és a szellemisége különféle válfajait.


Rám is ezt mondják, mivel adott esetben egy komoly, kimért, jólöltözött férfi vagyok, akire rá lehet bízni komolyabb felelősséget, azonban amikor ott az ideje, akkor tudok olyan idiótán hülyegyerekesen humorizálni és poénkodni, hogy túlteszek egy-két standupos-on is.

Tudok melankólikus lenni és ezt ki is mutatni őszintén, tudok néha agresszív és pikírt is lenni, ugyanakkor amikor empatikusnak kell lenni, akkor az is megvan.

Tehát a sokszínű (mint én is :)) egyaránt tud mogorva, derűs, életvidám, cinikus is lenni.


Ugyanakkor a sokszínűt az választja el a hebrencstől meg a skizoréntől, hogy a sokszínű azért tud disztingválni, azaz megkülönböztetni. Hogy éppen az adott helyzetben hogy viselkedjen.


De sokszínű lehet az is, aki szépen rajzol, jól úszik, rengeteg kreatív dologban ki tud teljesedni.

2013. ápr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. válaszoló minthogyha a saját személyiségemet olvastam volna vissza (csak lányban) :)
2013. ápr. 21. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Választékos a tudása-ezermester. Ám, ha azt mondják két színű, akkor az politikus...
2013. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!