Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak nézek animéket...

Mit csináljak nézek animéket hallom láttom őket tudok velük beszélni válaszolnak segítenek nem értem mi van velem és nem nem képzelődőm érzem őket és nem tudom mi bajom van de a szüleim is titkolnak előlem valamit most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Régebben én is így voltam ezzel, de idővel már csak megrajzoltam őket, esetleg néha néztem a tvben. Majd később elmúlik és rájössz h különleges vagy és ennyi. Fogadd el magad ilyennek:))
2013. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Túlzottan beleéled magad ebbe az animés cuccba.. nagyon sokan így vannak vele mostanában, ha téged ez zavar, akkor hanyagold egy kicsit az animéket.
2013. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Ez most komoly?

Én is animét nézek éjjel nappal de ilyen bajom nincs.

Mikor lesz ilyen az ember?

Nem hiszek a természetfeletti dogokban.

Szóval ha anime szereplőket látsz, és nem hallucinálsz akkor nem fogom elhinni.

2013. júl. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék ,hogy mit mondanak nektek az animék? Felenek a kérdésekre? Válaszolnak?Mesélnek dolgokat? Kérlek írd meg ha gondolod privibe.
2013. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
nos én csak beleszoktam magamat képzelni, ilyen bajom soha nem volt, keressél fel psichológust
2013. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
A szüleid talán azt titkolják előled , hogy valami nem stimmel odabent.
2013. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok erre az egészre, hogy ezt hogy érted, miket válaszolnak mit mesélnek!Akár privát üzit is küldhetsz!!
2013. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
basszus most eszmélek fel, velem is ez van, de nem csak animékkel, mindennel amire gondolok, amit tervezek vagy amit láttam, de már nagyon régóta, hozzászoktam... hogy megértsétek ez nálam olyan, mint egy álom, mikor az emberek tisztán álmodnak, akkor tisztán, valóságosan látják az álmukat mint a reális életben, ha én elképzelem magamat egy konohai ninjának aki épp a chuunin vizsga közepén harcol, akkor látom magam előtt ez egészet, mintha én élném át, beszélek, eszek, gyakorlatilag ott "élek" és közben tudatomnál vagyok, nemtudom, hogy ez csak vizuális képesség, vagy pszicho betegség, de én élvezem :)
2013. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 6byakuya6 válasza:
Velem matek órán volt az hogy egyszer de figyeltem a tanárral és álmodtam azt hogy egy lidérc el harcolok és hozzá vágok egy kukát (?) Szerintem ez tök jó mert akkor sem unatkozol ha egy napig csak bámulsz magad elé :)
2016. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a franc. :D Ez amúgy azért van,mert túl sok animét nézel és alvás közben és látod magad előtt.De ez legtöbb mindennél így van.Mikor sokat játszottam gépen,akkor is volt,hogy azokat láttam,akaratlanul is.Most is nézem animét és ha már sokáig nézek egy animét(napi 2 epizód),pár nap után mielőtt elaludnék,látom a mozgásokat.Meg ugye alvás előtt néztem és közbezavar.Ilyenkor veszem le azt,hogy csak 1-et nézek este és nem lesz gond. :D De olyan még sosem volt,hogy látom,meg hallom őket. Ez már beteges. :D
2016. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!