Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen káros hatásai lehetnek...

Milyen káros hatásai lehetnek egy lottó-főnyereménynek?

Figyelt kérdés
Ugye majdnem mindenki erre vágyik. Vajon tényleg ennyire jó ez? Hosszú távon értem. Azok válaszát várom, akik már nyertek nagyobb nyereményt. Természetesen én is szeretnék lottómilliomos lenni. Tehát ez nem kérdés.
2009. okt. 18. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pl

elrabolja a mafia a fiadat/lányodat/családtagodat

és váltságdíjat követel


nem szabad az egészet elverni be kell fektetni

bankba tenni


nem nyertem nagyobb nyereményt

2009. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

hát csak gondolj bele mennyi rokonod van, azokra is, akikkel nem tartod a kapcsolatot.

Na most biztos akad legalább 1, aki bármit megtenne a pénzedért. Ezért szinte mindenkivel meg kell szakítani a kapcsolatot, és jó messzire költözni =)

Vagy adsz mindenkinek belőle

2009. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Apa 17 éve lottózik. Nagyobb összeget még sosem nyert.

Én nem bánom, pedig nem vagyunk gazdagok, sőt.......

Gondolj bele: megnyered azt a sok pénzt és mire mész vele?!

Ha mások tudják, akkor hirtelen mindenki a barátod akar lenni, de ezek a barátságok nem érnek majd semmit, csak elveszted a régi barátaidat is. Ha nem tudják, akkor meg titkolózni kell és mindenkinek hazudni.

Egyébként a pénz tönkreteszi az életet. Első páholyból nézem már hetek óta, ahogy egyik rokonomnak elvitte minden eszét a pénz. Nem fogom részletezni, de mindenki el tudja képzelni, milyen egy házaspár egy kisgyerekkel, akiknek a pénz a legfontosabb és éppen ez miatt válnak. Szegény gyereket pedig igazán senkisem szereti.

Szeretném, ha mindig és mindenre lenne elég pénzem, maradjon egy kicsi, hogy tudjak adni azoknak, akiknek szükségük van rá.

De a lottó-főnyereményt soha nem akarom megnyerni és remélem apa sem fogja.

Nagyon kevés kivétel van akinek nem vitte el a pénz az eszét és azoknak sincs annyi(fele annyi sem) mint a lott-főnyeremény.

Ha valaki tud cáfoljon meg, légyszi. MUtassatok valakit, aki úszik a pénzben és mégis boldog.

2009. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi 20:39! Ez a válasz tényleg válasz a kérdésemre! Nagyon jó!
2009. okt. 18. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
nem hiába mondják hogy a pénz nem boldogít
2009. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát, én nemrégiben nyertem egy szép nagy összeget :)

a felér rögtön bankba tetten, egész szépen kamatozik.egy részét befektettem vállalkozásba, a maradék összegből pedig szépen éldegélünk.

2009. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha a maradékból szépen éldegéltek, akkor minek a vállalkozás? Meg ne vezessél... :-)
2009. okt. 18. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyik kedves ismerösömék úgyan nem nyertek a lottón,,viszont nagyon gazdagok és hát az apa most 18 éves lánya drogozik,iszik már amennyire tudta tönkre tette magát,azt mondta azért mert jó dolgában nem tud mit csinálni ő mindig mindent megvehet akármit nincs olyan,hogy nem lehet ezek szerint neki ez ütött ki.
2009. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
minek a vállalkozás??? hát hogy ne csak mi, hanem majd az unokáim is szépen éljenek :)
2009. okt. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azoknak az embereknek, akik begolyóznak a nagy nyeremény után nincs önkontrolljuk. Én nem golyóznék be, nem lennék alkoholista, nem gyújtanék rá, hanem élvezném a nyereményem és valószínűleg valami vállalkozást is indítanék, hogy munkahelyet teremtsek másoknak.
2009. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!