Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segitene? Nem birom...

Valaki segitene? Nem birom ezt igy tovabb. :/

Figyelt kérdés

Megprobalom az elejetol leirni erthetoen..

Szoval az egesz akkor kezdodott mikor egy nehez idoszakomat eltem es anyukam nem nagyon volt mellettem. Leirnam, hogy mirol volt szo, csak nem akarom, hogy felismerjenek. Akkor megismertem egy csajt (20 ev koruli) vegig mellettem volt es segitett. Volt, hogy anyaekkal veszekedett, hogy mi az, hogy ennyire nem allnak mellettem. Nagyon megszerettem ezt a lanyt es azota is kotodok hozza. Volt egy ido amikor minden nap neztem a facebookjat, mindig beszelni akartam vele, ugy ereztem, hogy fuggok tole, volt, hogy azt vartam, hogy mikor futunk ossze az utcan veletlenul, ha fentvolt facebookon mindig ra akartam irni (de zavarni nem akartam) es, ha nem irtam meg o se es nem beszeltunk akkor minden bajom volt. Es azota ennyire nem veszes a helyzet, de sokszor eszembe jut (szoktunk is meg beszelgetni). Azota ugyan ezt ereztem az egyik tanaromnal is. Szerencsere nala csak par hetig. Viszont most megismertem egy lanyt, hozzam kerult a papagalya, igy rengeteget beszelunk. Viszont most o az akivel ugy erzem, hogy ez lesz..nagyon kedves lany (24 eves), neha mondja, hogy milyen jol banok a papagalyaval, vagyis mostmar az en papagalyommal es, hogy mennyire buszke ram stb... Es ezeket sose kaptam meg anyatol es annyira jol esik. Viszont mostanaban neki is gyakran nezem a facebookjat es ha felszallok a buszra gyakran azon gondolkozok, hogy mi van ha rajta van es talalkozunk, hogy milyen. Jo lenne. Folyamatosan ra gondolok, vele akarok beszelgetni. Iszonyatosan beteges dolog....

azt leszogeznem, hogy nem szerelem! Voltam szerelmes, azokhoz a fiukhoz testileg is vonzodtam meg minden, tok mas volt. Valoszinuleg azert lanyokkal van ez, mert anyaval rossz a kapcsolatom, nem apaval. Es mintja az anyat keresnem bennuk. Viszont ez mar zavar, nem birom ezt igy. Ha valamit nem ertettek szoljatok! Mit tegyek? Hogy folytsam el ezeket az erzeseket? Valaki segitene? Vagy pszihologushoz kene mennem?

elore is koszonom!

16L


2013. júl. 12. 00:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vannak velem egy koru barataim is, rengeteg...! De sokszor jobb egy idosebb, tapasztaltabb ember tanacsat kikerni.
2013. júl. 12. 00:46
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Anyukáddal nem tudnád rendezni valahogy a kapcsolatodat?
2013. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
68%

Lehet hülyeséget írok, de szerintem ez ahogyan te is írtad anyukáddal függ össze, mivel ő nem állt melletted és úgy érezted, hogy nem számíthatsz rá sok dologban, így máshol próbáltad még tudat alatt is keresni az "anya példát", így idősebbekhez, érettebb lányokhoz, tanárhoz érzed érzelmileg közel magad.

Szerintem ezt az "anyakomplexust" azért vissza tudod fogni, ha próbálsz nem gondolni ilyenekre és nem keresni ezeknek az embereknek a társaságát annyira, ha zavar téged ezaz egész.

Persze az én véleményem az, hogy ezzel semmi gond nincsen, semmi se fog történni, ha jobban odafigyelsz azokra az emberekre, mint másokra, de azt tudnod kell, hogy édesanyádból csak egy van, szerintem inkább próbálj vele jobb viszonyt kialakítani, nem ismerem a kapcsolatotokat, de ha vele jó viszonyba lennél megoldás lenne sok problémádra szerintem:)

Remélem tudtam segíteni, és nem írtam sok zagyvaságot!

2013. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Erre en is gondoltam, de ehhez egyedul keves vagyok. Es ugy erzem, hogy vele sose fogok tudni olyan dolgokat, mint ezekkel a lanyokkal.
2013. júl. 12. 00:58
 5/15 A kérdező kommentje:
Dehogy irtal zagyvasagokat! Teljesen igazad van, de az a baj, hogy nem tudom nem keresni a tarsasagukat, vagyis ha nem keresem akkor olyan, mint pl. Mikor egy dohanyosnak le kell tenni a cigit. A jo dolgokat meg tudom beszelni anyaval, de ha rossz tortenik akkor nem. Felek elmondani, meg tudom, hogy felfujja nagyon. Vagy epp beszol nekem, hogy faj nekem mar minden. Tehat ilyenek...
2013. júl. 12. 01:04
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

nem szexuális irányultságú anyakomplexus ( nemtom hogy van e ilyen most találtam ki de ésszerű)

szerintem ne fojtsd el az érzéseid mert abba fogsz megbolondulni, ha még tudod szerintem javíts a kapcsolatodon anyukáddal de ha nem akkor meg barátkozz össze szorosan azokkal akiket ennyire megszeretsz

2013. júl. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Írtam neked privátot,de rögzíteni akarom a kérdésedet.Nálam tényleges keresésről van szó,nálad egy rossz kapcsolatról,vagy nem eléggé jól kialakultról.Ez is elég nehéz,és sajnálom,de ne fojtsd el!



17/L

2013. júl. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudtam hírtelen mi az h papagalya de rájöttem h papagája :-D
2013. júl. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Te jó ég mikor elkezdtem olvasni a szöveg első részét azt hittem, hogy fiú vagy.
2013. júl. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy nincs életed, ezért vagy annyira rákattanva másokéra. Ha átlagos fiatal módjára tanulás mellett sportolnál, lehetőleg valami csapatjátékot, beiratkoznál plusztanfolyamra, vállalnál diákmunkát, eljárnál a barátaiddal ide-oda, emberek között lennél, akkor nem lesnéd kényszeresen azoknak az életét, akikért épp aktuálisan rajongsz.
2013. júl. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!