Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én egy 27 éves srác vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 27 éves srác vagyok és még mindig szeretem a volt feleségem, de nem tudom, hogyan tovább. Kérem valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni.

20 és 22 évesek voltunk, mikor összeházasodtunk titokban, szerettük egymást és nem érdekelt senki. Aztán ő terhes lett és bevállaltuk a gyereket, igazából nem volt senki segítségünk, de azért boldogok voltunk. Egy idő után elkezdtünk rendszeresen veszekedni elég durván, csináltam sok hülyeséget, ő csalódott bennem és azt mondta hogy el akar hagyni, mert velem már nem lehet tovább lépni. Elváltunk tavaly januárban, de a lányom sokszor lehet itt, nagyon szeretem őt. Igazából próbáltam nőkkel ismerkedni, de hosszútávon nem tudok elviselni senkit. Én még mindig sokat gondolok rá, sokat találkozunk bár legtöbbször csak a gyerek miatt. Neki már van egy új hapsija pár hónapja. 3 hete történt köztünk egy dolog, itt volt egy dolgot megbeszélni és más lett belőle, rengeteget beszéltünk régi dolgokról, én mondtam neki, hogy nekem ez nem lezárult ügy nem tudok boldog lenni, megcsókoltam és együtt voltunk éjjel. Úgy érzem, hogy nagyon felzaklatta a dolog, azóta nem akar velem beszélni közvetlenül.

Nagyon szeretném őt visszakapni, mert mióta nem vagyok velük, teljesen kisiklott az életem!! Nem bírom már. Nem tudom, mit tehetnék?


2013. máj. 27. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tarts ki, ezek szerint o sem zarta le az ugyet, es most menekul. Lehet, hogy gyerekes otlet, de pl kuldj neki viragot.

Remelem, ismet egy csalad lehettek, sok sikert hozza!

2013. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Valószínű Ő is szeret még Téged, különben nem ment volna bele, hogy együtt maradjatok éjjel. Tarts ki!
2013. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tarts ki, udvarolj neki, a régi hibákat soha többet ne kövesd el. Bizonyítsd be neki, hogy megváltoztál! Biztos, hogy ő sem zárta még le! Az új pasi még friss, azzal ne törődj:)

Én is hasonló cipőben járok, csak mi túl sokáig vártunk, és már késő, páromnál már becsúszott egy gyerek...Ne engedjétek el egymást, mert megbánjátok!!!Légy vele őszinte, mondj el neki mindent, hogy érzel, mit szeretnél!

Sok sikert! :)

2013. máj. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az a véleményem, hogy ő egy undorító h.lye, kva, aki szerencsétlen új párját veled csalja meg. Kívánom az ilyennek, hogy szívja jól meg.


Neked meg hidd el, hogy jobb lenne ha más NORMÁLIS nőt találnál magadnak. Az ilyen nő melletted is félre fog kfélni!

2013. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, miért te ki vagy, egyáltalán hogy gondolod, hogy így beszélsz? Nem egy "undorító hülye k.va" a te szavaiddal élve, a lányom anyja és egy csodás nő, akit mindig szeretni fogok.

Te viszont egy szerencsétlen gyökér vagy öregem és ezen semmi nem tud változtatni.

Többieknek köszönöm a tanácsokat, nem tudom, hogy mi lesz, de nagyon jó lenne, ha változnának a dolgok jó irányba.

2013. máj. 28. 12:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, az utolsóval ne foglalkozz, ítélkezik végigolvasás nélkül!
2013. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jaja, szövegértés 1-es.

Na mindegy, szerintem udvarolj neki. Nyilván ő sem azt mondta, hogy nem szeret, hanem azt, hogy csalódott benned, biztos, helyre lehet még hozni, próbáld meg. Ne légy nyomulós és erőszakos, hagyj neki időt és teret :) Sok sikert!

2013. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 4-es egy barom, már elnézést.
2013. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mint nő mondom, hogy egy ilyen együttlét nem azt jelenti, hogy bármikor is fel akarná újítani veled a kapcsolatot. Szeret persze, hisz tele van emlékkel, a gyerkőc apja vagy stb, de ez nem azt jelenti, hogy akar is tőled valamit.

Már vasszisztáltam pár barátnőm válásához, gyakoriak az ilyen megingások, de egyik sem békült ki végül a férjjel.

2013. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!