Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kell drapériát, és...

Hogyan kell drapériát, és arcot rajzolni? És festeni?

Figyelt kérdés
Vki el tudja mondani,hogyan tudom a drapériát megfelelően lerajzolni? És arcot? Nekem a testek mindig sikerülnek,a fej is,de az arc már kevésbé.A szemek egyáltalán nem hasonlítanak,orrot meg nem tudok rajzolni!Hogyan tanulhatnám meg?
2009. okt. 18. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld mértani alakzatokra bontani! Be kéne íratkoznod egy rajz-körbe! vannak ilyenke iskolán kívül, érdeklődj. Ifi-iroda, műv-ház. Ha győri vagy, írj e-mailt!

A fejet meg kell tanulni az anatómiát, s aztán mintha elszeletelnéd vízszintesen, s a kapott ellipszisekre helyezd a szem két csúcsát, a szájat! De ne síkban, hanem gömbölyödjön!A szem-száj háromszög szögeire figyelj. Ez adja a karaktert.

A drapériánál próbál meglátni a fő vonalakat!

valami háromszög lesz!

Másolj kész műalkotásokat! Abból sokat tanulsz.

A drapériát világítsd meg, hogy erős fény-árnyék legyen. Először egészen egyszerűt válassz!

Vannak könyvek is.

Küldd el egy rajzodat e-mail, nézzem meg!

Egy rosszat!

2009. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A festés után a fog jönni.Másolni ezt is lehet addig.
2009. okt. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia,sajnos nem győri vagyok! Rajzszakkör hetente kétszer van az iskolánkban,de mire eljön...:O:P Itt van a drapéria,amit nagy nehezen rajzoltam le: [link]
2009. okt. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!