Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nagyon vonz ez az...

Mit tegyek? Nagyon vonz ez az un. Rock & roll életforma.

Figyelt kérdés
Nem szeretném a fiatalságomat tanulásra "pazarolni" vagy inkább fordítani. Nem látom értelmét, hogy elmenjen az idő arra amit ahhoz tudok majd felhasználni amit nem is szeretnék csinálni. Nem akarok "elit" munkát, azt szeretném csinálni amit szeretnék. A zenére, bulikra szeretném feltenni az életemet. Az a pénz amit azzal megkeresnék pont elég lenne. De egyszerre a kettőt nem lehet csinálni. Nem vágyom szép házra biztos életre. Én élni szeretnék. Tudom rettentő kemény munka az is, de jobban vonz. Ebben lenne kaland. A tudat, hogy nem tudom miből fogok holnap enni, hol alszom. Az érzés mikor 3 barátommal együtt van összesen 40 forintunk. Én erre a szabadságra vágyom, de a családom nem tudja elfogadni. Azt mondják tanuljak, hogy legyen belőlem valaki. De én más úton akarok valaki lenni.
2013. júl. 13. 15:18
 1/3 anonim válasza:
Nem vagy egyedül...
2013. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem fiatalon ezzel mindenki így van, kevesen szeretik az elkötelezettséget..
2013. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek, azon kívül, hogy az a jó, ha nem tudod mit fogsz enni és hol fogsz aludni, meg hogy 40 forintotok van összesen... nekem vannak továbbtanulási terveim, ha elvégzem az egyetemet, dolgozni fogok, amivel nem fogok sok pénzt keresni, de legalább szeretni fogom a munkámat! :) én sem pazarlom az időt azokra a tantárgyakra, amit soha nem fogok felhasználni: legyen meg belőle a kettes és kész.:) én most 18 vagyok, imádok bulizni és társasági életet élek, sokkal jobb, mint egy unalmas, tanulok és iskolába járok élet... bejárok iskolába, és egy keveset tanulok is.:P jobb ez így :) évek múlva jobb azt mesélni az unokáidnak, hogy mekkora állatságokat csináltál a középsuliban, mint azt, hogy rengeteget tanultál :) most vagy fiatal, most kell élvezni az életet :P de azért tanulj annyira, hogy ne bukj meg, és hogy tudj vmit dolgozni :)
2013. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!