Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ez az életforma vonz?...

Miért ez az életforma vonz? Nem tudom de nagyon megfog az hogy kigyurjam magam, kopasz, tetoválás, aranylánc, félnek és tiszteltnek az emberek pedig tudom hogy ez a rossz. De ez az egész gengszter dolog megfog kivülröl tudom Al Capone életét stb.

Figyelt kérdés

Többek között vonz az éjszaka,kaszinók,amerikába szeretnék menni a 70'-a 80'-s éveket nagyon szeretem a Jazz-t Amerikai zenék,meg ez az élet.

Mitől van ?


2009. jan. 5. 04:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
"kigyurjam magam, kopasz, tetoválás, aranylánc" <--> Al Capone neked miként áll össze???
2009. jan. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 yuda ***** válasza:
44%

Lehetséges,hogy nem a gengszterkedés vonz,hanem eltűntek az igazi férfias férfiak. Azok a határozott céltudatos,kevés beszédű tettre kész emberek. Sajnos egyre inkább olyan férfiszereplők mennek a tv-ben,akik lehetőleg jóképűek legyenek,de infantilis vihogásukkal,esetlenségükkel átbohóckodják az egész műsort-és egyre ritkábban jelennek meg az igazi férfiak,de szerintem az életben is ez figyelhető meg és ez egy komoly űrt hagy.

Szerintem ezért kapják fel az emberek ilyen filmeknél a fejüket,mert érzik,hogy van benne valami vonzó

( természetesen nem a gyilkolás )

2009. jan. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Kigyúrt test, kopasz fej, tetoválás, aranylánc. Szerinted ez tiszteletet vált ki? Egyetértek a második válaszolóval. Az a régi borostás, macsós férfi ideál eltűnt, helyette a "nyálas kis b*zi vagyok" került előtérbe és ez tényleg űrt képez. Mindemellett nem hiszem, hogy ez a kinézet, amit leírtál betölthetné ezt, mert nekem erről az üresfejű, dagadt mercis bunkók jutnak eszembe meg a c*gányok. Akkor már inkább valami keresztapaszerű kinézet. Szeresd ezt a zenét, az ilyen filmeket, a feelinget, de ne bűnözz, hanem dolgozz.
2009. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az az életstílus, amit leírsz nem egyeztetthető össze a kopasz, tetovált, aranyláncos külsővel. Vonzanak a casinók? A volt páromat is, vonzották, most pedig az általad leírt külsejű egyének vadásznak rá, hogy behajtsák rajta azt a pár milliót, amit kölcsönadtak neki. Azért csak vigyázz!
2009. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,az miért lenne pancser aki nem 8-20 ig dolgozik a szaros 100,000ft-ér hanem okoskodik üzletel és nyugodtan megengedhet magának egy nagyobb házat,nyaralást,jobb autot? miért törvényszerü az az ideál hogy akinek több pénze van a kelleténél már bünőz? Nem azt mondtam hogy vonz a gyilkolás,azt se hogy al capone kigyurt kopasz volt,hanem hogy tisztelték,megfontolt volt és amit mondott az ugy is volt. Kitalált egy okosságot ami nem volt legális( ugye a szeszcsempészet) és jol megszedte magát emelett nem árott senkinek...
2009. jan. 5. 12:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Al Capone-t félték, nem tisztelték. Egy holywood-i filmre alapozni az ismereteket róla dőreség. A valódi maffiát a félelem élteti, és tartja össze. tiszteletet máshogy is szerezhetsz. Ha mindig gerinces, egyenes és megfontolt vagy, lehet rád számítani, tisztelni fognak egy kopott farmerben is.
2009. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen...

De csak úgy mellékesen megjegyezném, hogy Al Capone NEM a 70-es 80-as évek gengsztere volt.

Egyébként annak ellenére, hogy megfogott ez a életstílus és utána is néztél, még kevered a dolgokat, és sajátosan kelet-urópai módon értelmezed a "gengszter" kifejezés jelentését.


Ezeket az embereket virágkorukban szerintem nem kopaszon, kigyúrtan a fukszokkal kell elképzelni, hanem nagyon is kifinomult ízléssel, és talán tök véznán. Ők nem a testi erejükkel érték el azt, hogy rettegtek tőlük... Gazemberek voltak, de azt el kell ismerni, hogy nagyon okosak, és tekintélyt parancsolóak. Elit körökben mozogtak, kívülről talán meg sem tudtad volna mondani, hogy ki egy egyszerű bankár és ki az alvilág feje.


Szerintem agyra gyúrj inkább, mert attól, hogy "vadállatnak" tűnsz még nem leszel "gengszter".

2009. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

tessék megnézni a védd magad! c. filmet. na az szól gengszterekről, és egyik sem kopasz kigyúrt aranyláncos..

te nem gengszterekről beszélsz hanem a fent említett mercis köcsögökről, az meg ne legyél, van elég. legyél jóképű, érj el a munkádba egy magas szintet, és majd akkor tisztelnek. nem azzal vívod ki a tiszteletet, hogy kigyúrod magad meg lenyírod a hajad, ezekkel a tulajdonságokkal nem, hogy tisztelni nem fognak hanem összefognak súgni a hátad mögött, h mekkora egy megjátszós prosztó alak vagy.

2009. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nagyon igaza volt az előttem szólónak, aki azt írta, hogy "agyra gyúrj inkább". Egy pénzintézetnél dolgoztam, ahol a nagyfőnökök egyetlen szava forint milliárdokat mozgat meg. Innentől kezdve százak, ezrek sorsáról döntenek, így mindenki, a politikusoktól kezdve a művészvilágig a kedvüket keresi és legalább olyan színvonalon élnek, mint anno Al Capone (luxusautók, exotikus vakációk, méregdrága ruhák, stb.stb.) Ráadásul mindezt abszolút legálisan, nem kell félelemben élniük. Mondanom sem kell, egyik sincs kigyúrva, nem hordanak izompólót és nem lóg vastag aranylánc a nyakukban, pedig elhiheted, hogy tellne rá... Szerintem ők az igazi nyertesek, az ő kezükben van a pénz, ergo a hatalom, ők azok akik valóban irányítanak. Nem azok, akik látványosan sétáltatják a pitbull-t a nyóckerben...
2009. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen,csak azok 50kilos kis szemüvegs palik akiknek azér van barátnőjük mer telivannak pénzel.Hát én ebböl nem kérek:S
2009. jan. 9. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!