Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MI alapján hozol meg egy döntést?

MI alapján hozol meg egy döntést?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet így általánosan válaszolni.
2009. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pillanatnyi elmezavar
2009. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző: :)


Én az alapján döntök, hogy mi a legcélravezetőbb, mi a logikus, vagy mi a helyes. Ez utóbbit nem tudom igazán elmagyarázni hogyan működik, egyszerűen csak tudom. De azt is tudom, hogy ez mennyire félre tud vezetni ezért ezzel a képességemmel mindig vigyázok.

2009. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

őszintén? semmi alapján. én mindig várok. ami jön, az jön.

hapedig muszáj döntenem, akkor spontán döntök.

2009. okt. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Csinálok valamit, aztán utólag legyártok pár jóféle magyarázatot, amiről csak én hiszem azt, hogy hihető. Oké?
2009. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

általában az esetek nagy részében az én érdekeimet helyezem előtérbe a döntés meghozatalakor. hát ugye senki sem akar saját magával kib@szni. Ha úgy van, hogy a döntéskor az egyik lehetőséggel ártanák valakinek, akkor inkább a másikat választom. a szisztémám lényege az, hogy ne szúrjak ki olyannal, aki nem szolgált rá, és csak nagyon erős indokkal döntök úgy, hogy nekem származzon belőle károm.

Tudnod kell, hogy minden döntésnek következménye van, és soha nem tudhatjuk biztosan, hogy hosszzabtávon nem - e ártunk magunknak a döntésünkkel.

A döntéseink határozzák meg, hogy kik vagyunk.

2009. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hallagatok az intuíciómra eddig soha sem csapott be.:)
2009. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végiggondolom mi lesz ha kiderül hogy hibáztam: Ha ezek után sem bánnám meg a döntésem, mert érdemes volt megpróbálni, akkor az a jó döntés. A lényeg hogy minden nézőpont kérdése, nincs jó és rossz dötés, csak jó és rossz oldalai vannak egy döntésnek.
2009. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!