Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek hinni neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek hinni neki vagy csak próbálkozik? Tényleg fontos a véleményetek. Ez alapján próbálok döntést hozni.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival az interneten.

Helyes, kedves, de még nem találkoztunk.

Felesége és két gyermeke van. De éppen válófélben...

Szóval, azt írja vágyik rám.. Szeretne velem lenni.. Jó nem szédít, mert azt mondta csak akkor akar komoly kapcsolatot, ha a szex jól működik ő és a párja között..

Félek a találkozástól.. Szimpatikus.. De mi van, ha átver, és nem is válik, csak egy kicsit változtatni szeretne...

Tényleg nem követelőző...

Rendes embernek tűnik.

Hogy érdemes ezt átgondolni,

Mi az ami ilyen esetekben fontos...

Mit kell átgondolni?

Lehet butaság, amit kérdeztem.. De ennél jobban megfogalmazni nem tudom..


2009. szept. 16. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Te "ismerkedtél" vele, így nehéz megítélni, hogy valójában milyen embernek tűnhet monitoron keresztül. Szóval abból amit írtál számomra egy dolog jönne le: hagyni a fenébe. Válljon el, aztán ismerkedjen. "A rossz a házasságom, megpróblom rendbehozni az életem" elég vacak szöveg, aminek szerintem ma már nem igen szokott senki bedőlni, max. úgy ha legalább magának bevallja, átvágja, de attól még belemegy a játékba, ami ráadásul inkorrekt.

Az én szemszögemből ezen nincs mit átgondolni.

2009. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor sürgősen ismerkedj meg egy olyannal is, akinek se kutyája, se macskája.Válaszolj te arra a kérdésre, hogy mit tennél azzal a nővel, aki próbálgatja elszedni a férjedet és a gyerekeidtől az apjukat? Ugyanis a nős férfiak többsége, ha szeretőt akar, szinte tuti, hogy a fenti szöveggel jön. Annyi jó pasi van még!

Ha már lezárta a kapcsolatát, akkor miért ne, de szerintem nézz utána, vajon a felesége is úgy tudja-e, hogy válófélben vannak! Aztán dönts a legjobb belátásod szerint!

2009. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hm...

Én is így érzem...

helyes meg minden...

De nem ér ez nekem annyit..

:)

Hagyom az egészet.


Köszi a válaszokat...

:)

2009. szept. 16. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem jól döntöttél.
2009. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy én eleve egyedülálló pasival sem ismerkednék neten, ugyanis nagy többsége kamu. Főleg nem egy olyannal, akinek felesége családja van! Válófélben vannak...persze. Azt mondd amit akar! Szerintem azonnal verd ki a fejedből ezt az egészet!!!
2009. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!