Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nagy segítség kéne...

Nagyon nagy segítség kéne igaz nem tudom mi van velem de hallom az animéket látom őket beszélek velük válaszolnak?

Figyelt kérdés
mindenbe segítenek a rosszak meg akarnak ölni is meg is tudnak nagyon félek már éjszaka is folytogatnak és minden éjszaka csak nem lehetek fent alvás mindenkinek kell de nem ez a lényeg igen nagyon is haza akarok jutni de sajnos arra nem jöttem rá hogy és ha így folytatodik itt Budapesten halott leszek és akkor vége ez nem játék mit tegyek?
2013. júl. 19. 11:30
 1/6 Rain2013 válasza:

XD XD XD XD XD

hagyd hogy megöljenek és ha nem halsz meg akkor rá jösz az egész egy hülyeség

ha meg meghalsz hát akkor megmár mindegy

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2013. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég ütős cuccot tolhatsz.
2013. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
juj te lány!!! írj privit segítek :) de csak ha komoly a kérdés!!
2013. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,h ogy igazából megölnének az animékből a "gonoszok" max álmodban ölnek meg már mint azt álmodod..
2013. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megölték őt...
2013. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, még élek XDDD

már nem látom őket

2015. dec. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!