Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy azt gondolta, hogy jobb ha meghal valaki (k) és akkor könnyebb lenne az élete?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Alap, hogy nem kívánjuk más halálát, mert visszaszáll. Lehet, hogy könnyebb lenne az élet, de ha könnyebb utat választasz mindig, mitől fogsz fejlődni?
2013. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Apum megdogolhetett volna a gimis eveim vegen.

Kaptunk volna felarvasagit.

As egyetemen is tamogattak volna - vele ellenben.


Nincs veszekedes, as allando bssogatasa meg a csaladi vacsoraknal is megszegyenit gondolkodas nelkul, persze en is jol vissza tudok neki szolni ugy hogy megfagy a hangulat az asztalnal - de nem erdekel, engem egy ilyen senkihazi ne szegyenitsen meg masok elott!!!

Mellekesen akkora fszfej hogy tudja hogy ugyis csak xarul johet ki ha engem szivat mert k...rvara jol ervelek es vitazok es barkit porig tudok alazni ha rosszul banik velem.


Amugy meg egy nagy pup a hatamon. Az.

Gyerektartast nem fizette sose rendesen, de tavaly 2x nyaraltak... mondjuk legalabb az egyikre nem felejett el elvinni- de azt is csak azert mert 2 eve a kozos csaladi nyaralason mutogatta az uj csaladjaval toltott nyaralas fotoit es rohadtul kiosztottam.


Amugy sztem bortonbe kene juttatnom amiert nem fizet. :) kapjon vegre egy taslit as elettol mert semmi felelosseg nincs benne! Olyan mint egy rossz cig..y!!! Egyenesen szegyellem! Es nem azert mert egy kr.:va erettsegit nem csinalt meg, hanem mert lusta megcsinalni is, mert lusta dolgozni. De amint egy barati osszejovetelen elhangzott az asztalnal ahogy beleptem az etkezobe:

" o pedig a legnagyobb lanyom, van meg egy kisebb is. hat igen, szorom a magvaimat!!"


ugh azt hittem elsullyedek szegyenemben idegene elott ilyet mondani.

szoval mondtam neki:

"hat igen, elszorni a magvait egy szellemi fogyatekos is meg tudja csinalni, nah de felnevelni az mar egy masik teszta"

xD


hogy nem igaz hogy nem neveltek meg ezt a faxfejt!!

Amugy nem cig.:y, de komolyan rosszabb neha - azoknal legalabb a csalad ertek!


Fu, annyira probaltam szeretni a sok sertes es nehezseg ellenere, de egyszeruen rohadtul nem megy...

2013. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én helyzetem más.Én szeretem őket, a szüleimről van szó.De olyan dolgok történnek a családban,hogy néha azt gondolom,jobb lenne, ha nem együtt öregednének meg..
2013. júl. 20. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordul, hogy eszembe jut... akár a szüleimmel kapcsolatban is. De gyorsan elterelem a gondolataimat.
2013. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!