Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ember vagyok én?

Milyen ember vagyok én?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, fiú. Átlagos vagy annál kicsit szegényebb családban nőttem fel. Most kicsit elhízott vagyok, de nem nagyon.

Amit elakarok érni az életemben:

Sportos, jó pasi külső, rengeteg pénz, új építésű, az a tipikus kockás ház valahol budán, medencével, mindennel együtt, több diploma, sok nő, jó kocsik.


Tudom, hogy ez olyan sablonos, de amikor erre gondolok, mindig olyan jó érzésem támad, hogy én ezt akár el is érhetem. Ez ugye nem primitív? Nem akarok primitív lenni, egyszerűen csak jól akarok élni. Most fősulira járok.

Mondjatok valamit, köszönöm.


2013. júl. 21. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, ha valaki átlagos.
2013. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
álmodozó átlagos.
2013. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hy!

Általában lehetetlen nincs.Ha sok diplomát akarsz akkor hajrá!Még suliba jársz addig javíthatsz a helyzeteden.

A sok nőhöz nem kell jópasi külső.Elég ha van sok pénzed vagy egy jó kocsid és kész.

Amúgy amit akarsz az....nem is tudom...Jól hangzik,de tudod a gazdagság nem boldogít!Igaz akinek van és beleszületik,annak könnyebb dolga van minden téren és annak van is ideje napokra lemenni a konditerembe gyúrni is.

Ha nekem lenne annyi pénzem hogy budára kiköltözzek több kocsival,akkor előbb mennék le vidékre vagy a Balcsira ,minthogy holmi zsidók és politikusok közé beköltözzek.

Az a bajod hogy Te még nem élvezed az életet!Ezzel magasabbra teszed magadnak a lécet,ezzel nincs is baj ,de ez esetleg ne mérgezze meg a kapcsolataidat.

Én azt mondom hogy ha már fősulis vagy akkor legyél olyan szakon amit szeretsz is csinálni és légy belőle a legjobb!Hidd el ez megéri,mert már pénzben többet fogsz keresni mint az átlag ember(aki kitermeli a pénzt).

Ami a sportos pasi külsőt illeti,ha van rá időd és energiád akkor hajrá!De vigyázz az ilyen tipusú emberekre csak a plázapics ák buknak,akiket el kell tartani és még főzni sem tudnak... Szóval a külső sem minden... :)

2013. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsónak: Igazad van, nem élvezem az életet. Mert addig nem tartom magam teljesértékű embernek, amíg nincs meg a diplomám, nincs meg a saját házam, pénzem, családom stb. Majd ha mindezt elértem akkor azt mondom, hogy már boldog vagyok. De sajnos igazad van ebben, hogy nem élvezem a jelenlegi helyzetemet.
2013. júl. 21. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:

ha esetleg meg eléred ezeket, akkor meg majd mást akarsz.

az ember mindig mást akar, mint ami van. ez hajtja előre.

2013. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!