Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egész nyáron itthon ülök és...

Egész nyáron itthon ülök és egyszerűen nem tudok elmozdulni az internet elől. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy levegőt, és nyomd be izomból a kikapcsolásgombot.
2013. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dani900 ***** válasza:
Jaja :D
2013. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
üdv a clubban cimbora XD kine kapcsold a gépet az isten szerelmére...mi lesz ha pont akkor történik valami nagyon izgi a neten amikor te nem ülsz ott ?! Ne tedd!
2013. júl. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Szervezz programokat!Pl.:menj el a standra,sétálj egyet a barátaiddal,rajzolj...stb.
2013. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%
Nekem is van olyan hogy inkább otthon punnyadok és netezek, játszok valamivel gépen és igen nagyon nehéz néha kikapcsolni egy játékot vagy kinyomni a netet. De én szoktam úgymond villámprogramokat szervezek pl felhívom barátnőm hogy elmegyünk-e sörözni (lány vagyok :D) és akkor nem gondolhatom meg magam. Mivel én hajlamos vagyok arra hogy egy megbeszélt programot lemondjak, mert nincs kedvem stb és így jobb ha akkor eldöntöd hogy te MOST mész kocsmázni pl, vagy bicajozni, futni vagy bármi más. :) Tessék felkelni a gép elől és kimozdulni. Punnyadni ráérsz később, mert most nyár van szóval gép kikapcs, go a szabadba bandázni, vagy csak sétálgatni :)
2013. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!