Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem találom a helyemet a...

Nem találom a helyemet a világban. Miért?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, itt a nyár, és még nagyjából semmit sem csináltam a nyári szünetben, mert úgy érzem nincs senki, aki olyan lenne, amilyen én vagyok, hogy el tudjak vele szórakozni. Egyszerűen magam sem tudom ki vagyok, és nem találom a helyemet a világban. Van két lány, velük vagyok legtöbbször ha van rá lehetőségem, de az egyik lány minden nap délutántól estig a városban bandázik, a másik lány meg otthon ül a fenekén egész nap, és soha nem mozdul ki. Én is a 2. kategóriába tartozom, de csak mert nincs kivel legyek. Én nem szeretem a nagy nyüzsgést, a városozást, de szeretek sétálni a tónál, az erdőkben, ahol nyugodt a környezet, és nem szeretek egész nap otthon lenni, még is erre kényszerülök, és már nagyon unatkozom. Elfoglaltságként regényt írok és énekléssel vezetem le a feszültséget, estefelé már sétálni szoktam, hogy felfrissítsem a gondolkodásomat. Ilyenkor általában azon gondolkodom, hogy ki is vagyok én valójában, és mit is akarok... Jó lenne már tudnom, hogy ki és milyen is vagyok valójában...

2013. júl. 22. 20:29
 1/1 anonim válasza:
Azért nem találod a helyed a világan, mert 13 éves vagy. Ezért mondják, hogy a kamaszkor nehéz... ezeken az érzéseken mindenki átesik.
2013. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!