Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért találom olyan nehezen a...

Miért találom olyan nehezen a boldogságot? Az én boldogságom miért nincs jelen ma a világban?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa helyzetben élek. Egyedül vagyok, hónapról hónapra tartom fenn magam, ami annyi, hogy fenntartom magam, de élni már nem tudok. A munkaköröm ma nincs jelen Magyarországon, évi 2-3 munkalehetőség van benne itthon, annyira kicsi ez a kör. Az a nő fajta, aki hozzám illik, és aki mellett jól érzem magam, az a cégvezető / modell típusú nő, aki elvár egy bizonyos fokú egzisztenciát. Az én szakmám is ezekbe a körökbe tartozik. Külföldre nem mehetnék dolgozni, mert nincs senkim, ha elrontom a lehetőséget, nem lenne hová hazajönnöm, csak az utcára. Zavar, hogy mindenki olyan könnyen-vagy nehezebben, de megtalálja a boldogságát, de én nem voltam az igazán soha, és nem is úgy néz ki, hogy leszek. Megpróbáltam összejönni hozzám illő nővel, de mindig csak keresztbe tettek, az öngyilkosság szélére sodortak. Egyedül meg nehéz, és elegem van, hogy most törött lábbal kell minden nap 4 km-t bicegnem hogy ne haljak éhen, meg el legyenek intézve a dolgok.
2013. jún. 28. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

És miért a cégvezető/modell típusú nő aki hozzád illik?


Vagy inkább mégsem ha eddig nem találtad meg az igazit. Tán jobban körül kéne nézni. A helyedben találkoznék más típusú nővel is.


Ez most olyan mintha kijelentené valaki hogy hozzám orvos illik aztán akármennyire is szemét meg átvág akkor is ragaszkodna ehhez.


Amúgy meg olyan nincs, hogy "nő fajta"...kicsit tessék már gondolkozni ...

2013. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Huszon közepe, és első azért, mert a munkám ehhez kapcsolható, és én is modellkedtem korábban.

Nők terén egyébként nagyon nyitott vagyok. Nem ragaszkodok feltétlenül semmihez, csak általában ezek a nők képviselik azt, amit keresek, mind belsőleg, szakmailag, mind külsőleg.

2013. jún. 28. 21:59
 4/20 anonim ***** válasza:
A kereslet és a kínálat nincs összhangban. Talán ezért nem találod a boldogságot. Bár nekem úgy tűnt, a kérdésre magad is tudod a választ. Látod, nem vagyok se modell alkat, se cégvezető, de vinnék neked kaját, ha tudnám merre laksz.
2013. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

hát ne is haragudj de azért mert te modellkedtél valamikor azt ne gondolod hogy majd cégvezető/modell lesz a párod.


A hiba benned van, neked kéne változni és a boldogság is jönne...

2013. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"csak általában ezek a nők képviselik azt, amit keresek, mind belsőleg, szakmailag, mind külsőleg."


cégvezető = pénz

Modell = szépség


értem én értem....


tehát a felszín a külcsín és csillogás. Hát így nem leszel boldog.

2013. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

4., köszönöm.:) Aranyos vagy. Nem baj ha nem vagy, ez már egy nagyon szép gesztus volt a részedről, ami elég sok lányból hiányzik.

5., én a boldogságom keresem. Azt, ami boldoggá tesz. Hidd el, én örülnék a legjobban, ha egy sima autószerelő lehetnék, ha abban találnám meg az örömöm, mert az olyan, mint a szakács, népszerű. Inkább hajtok egyedül, hogy egyszer talán én is boldog lehessek olyannal, akivel érzem ezt az egészet.

2013. jún. 28. 22:05
 8/20 A kérdező kommentje:
6., nem éppen. Művészeti szempontból értem. Modell = kreativitás, letisztultság, kifinomultság. De nem fontos, hogy az legyen, inkább csak ilyen visszahúzódó természetes modell típus.
2013. jún. 28. 22:10
 9/20 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy mi a munkaköröd? Miért gondolod azt, hogy hozzád a modell/cégvezető nők illenek? Van valahol, valami lista, hogy kihez ki illik? Én nagyon sokféle emberrel találkoztam már, de nem merném kijelenteni, hogy hozzám a főkönyvelők illenek, mert találkoztam már jó fejjel, és büdös b*nkóval is.
2013. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Figyelj az életben egy dolog állandó : a változás. Új szakmát tanulni fiatalon állati jó. Nekem is van 3 szakmám, tanulj, képezd magad. A modellkedés nem elég a mai világban hacsak nem vagy tuti befutó, de miután a fenntartásodért aggódsz úgy látom nem ez a kategória vagy.


Ne vedd sértésnek inkább építő jellegű kritikának, tanulj valami újat és a boldogságod is megleled és nem mellesleg pénzed is lesz...

2013. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!