Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy törődjek bele, hogy...

Hogy törődjek bele, hogy szerintem nem vagyok szép? Sőt, ronda vagyok!

Figyelt kérdés
A környezetem szerint nem vagyok ronda, De szerintem igen,és ez mindig "nyom"... Nem tudok élni ettől a gondolattól... :(
2009. okt. 21. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Ne nezz folyton a tukorbe, es egy ido utan szepnek latod magad, ha veletlenul magadra pillantasz :)

En is igy elem az eletem, ez bejott nekem!

32/L

2009. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha veszel egy Leo 2-es tankot és azzal jársz, az mindenképp pozitív hatással lenne az önérzetedre.
2009. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Van egy lány ismerösöm , akárhányszor csak találkozom vele mindig azt hajtogatja hogy ö nagyon ronda , pedig csodálatosan szép lány :)
2009. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Az első válaszolóval osztom a véleményt.
2009. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát...ha nő vagy:

A nők mindig is kritikus szemmel látják magukat...legalábbis nekem ez a tapasztalatom!Ha göndör a hajad sima hajat akarsz ha sima akkor göndört(és szinte mindenben így van)...általában mindig kövének gondolják magukat a nők pedig hidd el nem baj az ha van mint fogni 1 nőn...(engem pl nem zavar ha pocakos egy lány)

Tehát nem bele törődni kell hanem nézőpont változtatást!Ne azt nézd magadon ami nem tetszik.Lásd meg magadba a szépet mert mindenkibe van!Igenis nézz tükörbe gyakran!Ez a hozzá állás hogy csúnya vagyok már fél kudarc.Ha a környezeted nem tart csúnyának te miért tartod annak magad?gondolj arra hogy tőled sokkal csúnyábbak is megtalálták életük párját!

Fel a fejjel és barátkozz meg a tükörrel!

18F

2009. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Minden ember valamiért szép ezért vagyunk egyediek.Csak nem mindig vesszük észre a másik szépségét.Persze aki külsőleg is szép annak könnyebb dolga van.

Azt elárulom hogy én is Nő vagyok sokan szépnek látnak,de én is látok magamban "hibát".

Nem szoktam senkit elítélni a külseje miatt.

Egyszer megismertem a munkahelyemen egy"csúnyácska"és elég molett hölgyet aki ránézésre igazán nem mondható szépnek,de amikor közelebbről meg kellett ismernem és napi szinten beszélgettünk olyan kisugárzás áradt belőle hogy a hangulata a közvetlensége a másik iránti tisztelete lenyűgözött mindenkit.Nagyon jó kolléganőm lett és Ő is boldog párkapcsolatban él.És szépséget áraszt magából!!

2009. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tényleg próbáld ki,hogy pár napig ne lásd magad,ne nézz tükörbe,ha napokig otthon vagy.Pl:hétvégén
2009. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
fiu vagyok
2009. okt. 22. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Küldj magadról egy képet. Majd eldöntöm hogy szép vagy e vagy sem. Csak bízz bennem!
2009. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nincs beállitva neked hogy lehessen.
2009. okt. 22. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!